Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e DYTË

Jakub Xhigoli sjellë fitoren e parë të Shkëndijës

Jakub Xhigoli sjellë fitoren e parë të Shkëndijës


18 September, 2021 @21:38

KF Shkëndija sot ka regjistruar fitoren e parë të stinorit në Ligën e Dytë, duke e mposhtur skuadrën Dardania me rezultat minimal 1-0.

Goli i fitores erdhi nga lojtari Jakub Xhigoli.

TABELA AKTUALE

Kjo ishte fitorja e parë e KF Shkëndijës dhe me 5 pikë gjendet në pozitën e tretë, kurse Dardania me 3 pikë gjendet në pozitën e dhjetë.


LIGA e DYTË

Rilindja 1974 fiton bindshëm Gjakovën

FFK Liga e Dytë

Rilindja 1974 fiton bindshëm Gjakovën

18/09/21 @ 21:25

BEKIM ISUFI

Isufi: Lojë e menaxhuar mirë! Fitore e rëndësishme

FFK Superliga

Isufi: Lojë e menaxhuar mirë! Fitore e rëndësishme

18/09/21 @ 21:25

LIGA e DYTË

Prizreni përkohësisht lider në Ligën e Dytë

FFK Liga e Dytë

Prizreni përkohësisht lider në Ligën e Dytë

18/09/21 @ 21:05

FARUK ELSHANI

Detajet vendosën duelin

FFK Superliga/Intervista

Detajet vendosën duelin

18/09/21 @ 18:32

BALLKANI - LLAPI

Shkëlqen Ermal Krasniqi, Ballkani në krye të Superligës

FFK Superliga

Shkëlqen Ermal Krasniqi, Ballkani në krye të Superligës

18/09/21 @ 18:30

TRAJNERI I MALISHEVËS

Ata më me përvojë, por dëshira triumfoi

FFK Superliga

Ata më me përvojë, por dëshira triumfoi

18/09/21 @ 18:25

RAMIZ SADIKU - FUSHË KOSOVA

Erduan Ibrahimi me hat-trick, Ramiz Sadiku lider

FFK Liga e parë

Erduan Ibrahimi me hat-trick, Ramiz Sadiku lider

18/09/21 @ 18:10

MANCHESTER CITY - SOUTHAMPTON

Broja 25 minuta, City ndalet nga Southamptoni

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Broja 25 minuta, City ndalet nga Southamptoni

18/09/21 @ 18:09

LIGA e DYTË

Rilindja 1974 fiton bindshëm Gjakovën

FFK Liga e Dytë

Rilindja 1974 fiton bindshëm Gjakovën

18/09/21 @ 21:25

LIGA e DYTË

Prizreni përkohësisht lider në Ligën e Dytë

FFK Liga e Dytë

Prizreni përkohësisht lider në Ligën e Dytë

18/09/21 @ 21:05

LIGA e DYTË

Lepenci 2 në 2

FFK Liga e Dytë

Lepenci 2 në 2

13/09/21 @ 18:42

GJAKOVA - DARDANËT

KF Gjakova fiton derbin lokal

FFK Liga e Dytë

KF Gjakova fiton derbin lokal

11/09/21 @ 22:02

BEHARI - SHKËNDIJA

Behari e Shkëndija ndahen në paqe

FFK Liga e Dytë

Behari e Shkëndija ndahen në paqe

11/09/21 @ 21:57

KEK-u - VËLLAZËRIA

KEK-u ndanë kreun me Minatorin

FFK Liga e Dytë

KEK-u ndanë kreun me Minatorin

11/09/21 @ 19:26

BASHKIMI - MINATORI

Minatori kthehet në shtëpi si lider

FFK Liga e Dytë

Minatori kthehet në shtëpi si lider

11/09/21 @ 19:18

LIGA e DYTË

Prizreni regjistron fitoren e parë

FFK Liga e Dytë

Prizreni regjistron fitoren e parë

10/09/21 @ 22:40

SHARRI 2-1 BEHARI

Sharri mposht Beharin për fillim të mbarë

FFK Liga e Dytë

Sharri mposht Beharin për fillim të mbarë

04/09/21 @ 18:45

MIQËSORE

Molliqaj sjell fitoren për Vjosën

FFK Liga e Dytë

Molliqaj sjell fitoren për Vjosën

24/08/21 @ 19:01


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë