Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERIORE

Kampioni në Shqipëri caktohet në xhiron e fundit

Kampioni në Shqipëri caktohet në xhiron e fundit


21 May, 2021 @22:37

Sot është luajtur xhiroj e 35 në Kategorinë Superiore.

Ka mbetur vetëm edhe 1 xhiro dhe në garë për titull janë 4 skuadra: Teuta, Vllaznia, Partizani dhe Laçi.

Këto 4 skuadra sot janë përballur mes veti, ku Teuta me Laçin kanë barazuar, ndërsa Vllaznia e mposhti Partizanin me rezultat 0-1.

Teuta dhe Vllaznia aktualisht i kanë nga 63 pikë, kurse Partizani 62 pikë e Laçi 61 pikë.

Në xhiron e fundit Teuta e pret Apolonia Fierin, Vllaznia Laçin dhe Partizani do të përballet me Bylisin.


SUPERLIGA

Referët e xhiros së fundit në Superligë

FFK Superliga

Referët e xhiros së fundit në Superligë

21/05/21 @ 21:57

MEDIA TALKS

Inzaghi dhe Cannavaro në ‘luftë’ për Parman

Serie A

Inzaghi dhe Cannavaro në ‘luftë’ për Parman

21/05/21 @ 19:08

MEDIA TALKS

Ranieri do të largohet nga Sampdoria, zëvendësuesi mund të jetë ish lojtari i Interit

Serie A

Ranieri do të largohet nga Sampdoria, zëvendësuesi mund të jetë ish lojtari i Interit

21/05/21 @ 18:57

ZIDANE

Zidane: Reali mund të jetë skuadër më e mirë pa mua

La Liga

Zidane: Reali mund të jetë skuadër më e mirë pa mua

21/05/21 @ 18:47

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

TRANSFER

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

03/06/21 @ 20:30

KUKËS

Mirel Josa ndahet me klubin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mirel Josa ndahet me klubin

03/06/21 @ 15:17

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

31/05/21 @ 22:25

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21

FINALJA E KUPËS

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

FSHF Kategoria Superiore

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

31/05/21 @ 13:14


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore