Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO 2020

Kompletohen çiftet e çerekfinaleve në EURO 2020

Kompletohen çiftet e çerekfinaleve në EURO 2020


30 June, 2021 @0:09

Me fitoren e Ukrainës ndaj Suedisë, janë kompletuar të gjitha çiftet e çerekfinaleve.

Në çerekfinale të EURO 2020 do të përballen këto skuadra:

SKEMA / EURO 2020

Belgjika - Italia, Zvicra - Spanja, Ukraina - Anglia dhe Republika Çeke - Danimarka.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani