Të gjitha lajmet

PHILIPPE COUTINHO

Konfirmohet mungesa e Cou

Konfirmohet mungesa e Cou

8 November, 2018 @11:23

Përmes një komunikate në faqen zyrtare të saj, Barcelona ka bërë të ditur se braziliani Philippe Coutinho nga lëndimi i pësuar në ndeshje me Interin do të mungojë për tre javë në ekip.

Coutinho ka lënduar bicepsin e muskulit kryesor të këmbës së majtë dhe për këtë arsye nuk do të jetë në gjendje t’i ndihmojë ekipit në dy, deri në tre javët e ardhshme, shkruan në njofim.

Me këtë kuptohet që Coutinho do të mungojë në përballje ndaj Real Betisit në La Liga dhe Atletico Madridit, ndërsa kthimi i tij pritet të bëhet më 28 nëntor në Ligë të Kampionëve ndaj PSV-së.

UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i Champions Leagues, KFF Mitrovica kupton kundërshtarin

16 August, 2019 @14:12

Pas suksesit historik në Champions League në kategorinë e femrave, sot KFF Mitrovica ka kuptuar kundërshtarin e saj të ardhshëm…

SUPER CUP 2019

Stambolli përsëri i buzëqesh Liverpoolit

14 August, 2019 @23:49

Pas ekzekutimit të penalltive, fituesi i Superkupës së Evropës u shpall Liverpooli, i cili e mposhti Chelsean.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea

14 August, 2019 @20:40

Janë caktuar formacionet zyrtare të Liverpoolit dhe të Chelseat, në kuadër të Superkupës. LIVERPOOL: Adrian, Fabinho, van Dijk, Milner, Mane,…

CHAMPIONS LEAGUE

Goli më i bukur, nominimet

8 August, 2019 @15:44

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni golat që janë të nominuara për golin më të bukur të sezonit 2018/2019…

CHAMPIONS LEAGUE

Sulmuesi më i mirë, nominimet

8 August, 2019 @15:38

UEFA ka bërë të ditur emrat e të nominuarëve për sulmuesin më të mirë të sezonit 2018/19 në Champions League …

Të gjitha lajmet nga Champions League