Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARC DES PRINCES

Kthehet Ibra, kthehen fitoret

Kthehet Ibra, kthehen fitoret


6 December, 2014 @19:34

I madhi, Zlatan Ibrahimovic, u rikthyer në ekip dhe Paris St Germain arriti t’i kthehet fitoreve përsëri. 

Suedezi shtatëlartë është treguar i pafalshëm dhe i pakapshëm për kundërshtarin e radhës të Paris St Germainit sot, për fitore 2-1. 

Parisienëve nuk i bëri përshtypje as udhëheqja e hershme e Nantes 0-1, kur mysafirët shënuan përmes Alejandro Bedoyas. 

Me fitore parisienët i janë rikthyer kreut të tabelës dhe presin gabimin e Olympique Marseille, për të mbetur aty. 

REZULTATET, TABELA AKTUALE


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1