Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KASTRIOT REXHA

Lë kampionin

BOROZANI/ D.S.

Lë kampionin


16 June, 2018 @12:15

Pas përfoljeve të shumta më në fund u zyrtarizua. Sulmuesi i deritashëm i Dritës, Kastriot Rexha, ka nënshkruar me Feronikelin dhe është zyrtarizuar sot përmes një njoftimi nga klubi i tij i ri.

Kastriot Rexha në stinorin e kaluar ka qenë golashënuesi më i mirë i Dritës, ku këta të fundit u shpallën kampionë. Rexha shënoi 13 gola në stinorin e kaluar për Dritën, ndërsa tash do të djersit fanellën e Feronikelit.

Shiko > > > KREJT GOLASHËNUESIT E SUPERLIGËS

Rexha 29 vjeç më parë ka qenë pjesë e Besës, Prishtinës, Trepçës’89 dhe Vllaznisë.

Kastriot Rexha


DITARI RUS (2)

Dita e Cristianos

Russia 2018/International/Analiza

Dita e Cristianos

16/06/18 @ 11:53

RISI

FFK me llogo të re, Kosova me fanella të reja

FFK Superliga/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

FFK me llogo të re, Kosova me fanella të reja

16/06/18 @ 11:25

11-SHET: FRANCA-AUSTRALIA

Formacionet startuese: Franca - Australia

Russia 2018/International

Formacionet startuese: Franca - Australia

16/06/18 @ 11:14

GRUPI B: PORTUGALIA - SPANJA

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

Russia 2018/International

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

15/06/18 @ 21:54

11-SHET: PORTUGALIA - SPANJA

Portugalia - Spanja, startuesit

Russia 2018/International

Portugalia - Spanja, startuesit

15/06/18 @ 19:13

GRUPI B: MAROKU - IRANI

Irani triumfon falë autogolit

Russia 2018/International

Irani triumfon falë autogolit

15/06/18 @ 18:57

11-SHET: MAROKO - IRAN

Maroko vs. Iran, formacionet startuese

Russia 2018

Maroko vs. Iran, formacionet startuese

15/06/18 @ 16:07

GRUPI A: EGJIPTI - URUGUAJI

Gimenez për fitoren e Uruguajit

Russia 2018

Gimenez për fitoren e Uruguajit

15/06/18 @ 15:56

DITARI RUS (1)

Dhe nisi!

Russia 2018/International/Bulletin

Dhe nisi!

15/06/18 @ 09:16

MIQËSORE

Gjilani me rezultat minimal fiton në miqësore

FFK Superliga

Gjilani me rezultat minimal fiton në miqësore

23/07/21 @ 20:48

TE DRITA

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

Conference League/FFK Superliga/International

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

23/07/21 @ 07:34

STATISTIKA TË PËRGJITHSHME NGA NDESHJA

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

Conference League/FFK Superliga/International

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

22/07/21 @ 23:41

DRITA 0-0 FEYENOORD

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

Conference League/FFK Superliga

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

22/07/21 @ 23:00

MIQËSORE

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

22/07/21 @ 20:09

ISTOG

4 ndarje te Istogu

FFK Superliga/FFK Liga e parë

4 ndarje te Istogu

22/07/21 @ 14:52

KLINË

Argjend Bardhi prezantohet te Dukagjini

FFK Superliga/Transfere

Argjend Bardhi prezantohet te Dukagjini

22/07/21 @ 14:18

KLINË

Ergyn Ahmeti kalon te Dukagjini

FFK Superliga/Transfere

Ergyn Ahmeti kalon te Dukagjini

21/07/21 @ 13:58

FEDERATA ZYRTARIZON

4 klube kosovare në gara evropiane prej sezonit 2022/23

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Champions League/Europa League

4 klube kosovare në gara evropiane prej sezonit 2022/23

21/07/21 @ 13:39

LLAPI

Llapi ndahet zyrtarisht me Engjëll Hotin

FFK Superliga

Llapi ndahet zyrtarisht me Engjëll Hotin

20/07/21 @ 22:56


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga