Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET: FRANCA-AUSTRALIA

Formacionet startuese: Franca - Australia

Formacionet startuese: Franca - Australia


16 June, 2018 @11:14

Janë përcaktuar 11-shet startuese të Francës dhe Australisë para ndeshjes së parë të tyre në grupin C.

FRANCA: Lloris; Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez; Pogba, Tolisso, Kante; Mbappé, Griezmann, Dembele.

AUSTRALIA: Ryan; Risdon, Milligan, Sainsbury, Behich; Jedinak, Mooy; Kruse, Leckie, Rogic; Nabbout.

France vs Australia

TABELA, ORARI dhe NDESHJET

 


GRUPI B: PORTUGALIA - SPANJA

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

Russia 2018/International

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

15/06/18 @ 21:54

11-SHET: PORTUGALIA - SPANJA

Portugalia - Spanja, startuesit

Russia 2018/International

Portugalia - Spanja, startuesit

15/06/18 @ 19:13

GRUPI B: MAROKU - IRANI

Irani triumfon falë autogolit

Russia 2018/International

Irani triumfon falë autogolit

15/06/18 @ 18:57

11-SHET: MAROKO - IRAN

Maroko vs. Iran, formacionet startuese

Russia 2018

Maroko vs. Iran, formacionet startuese

15/06/18 @ 16:07

GRUPI A: EGJIPTI - URUGUAJI

Gimenez për fitoren e Uruguajit

Russia 2018

Gimenez për fitoren e Uruguajit

15/06/18 @ 15:56

DITARI RUS (1)

Dhe nisi!

Russia 2018/International/Bulletin

Dhe nisi!

15/06/18 @ 09:16

PEJË

Besa prej OJQ-së bëhet SHA

FFK Liga e parë

Besa prej OJQ-së bëhet SHA

15/06/18 @ 01:26

VUSHTRRI

Osmani vazhdon me Vushtrrinë

FFK Liga e parë/Transfere

Osmani vazhdon me Vushtrrinë

15/06/18 @ 01:19

QARABAG

Agolli vendos për 2 sekonda

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Agolli vendos për 2 sekonda

15/06/18 @ 01:06

GRUPI A: RUSIA - ARABIA SAUDITE

Nikoqiri me goleadë në ndeshjen hapëse

Russia 2018

Nikoqiri me goleadë në ndeshjen hapëse

14/06/18 @ 18:54

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018