Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JOSE MOURINHO

Lider i festës nga jashtë

Lider i festës nga jashtë


11 July, 2016 @0:08

Jashtë stadiumit, Jose Mourinho, është lider i festimeve të Portugalisë, pasi që me postimin e kësaj fotografie në Instagram po bëhet temë e mediave botërore. “Nëse doni të vizitoni vendin e kampionëve europian, vizitoni Portugalinë,” ka shkruar Mourinho.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016