Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Manchester City afër titullit

Manchester City afër titullit


21 April, 2021 @23:36

Manchester City triumfoi ndaj Aston Villës me rezultat 1-2 dhe u afrua edhe më shumë titullit në Premier League.

Villa shënoi gol që në minutën e parë me McGinn, kurse Foden e barazoi rezultatin në minutën e 22’, derisa Rodri shënoi në minutën e 40’.

Stones u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 44’, derisa edhe Cash është skuqur në minutën e 57’ te Aston Villa.

Manchester City për t’u shpalluar kampion i nevojitet 4 pikë brenda 5 xhirove të mbetura, derisa dallimi me Manchester United është 11 pikë.


SHQIP në BOTË

S’ka minuta për Ujkanin e Vojvodën, barazon Torino

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

S’ka minuta për Ujkanin e Vojvodën, barazon Torino

21/04/21 @ 22:58

SHQIP në BOTË

Humbja e gjashtë rresht për Bremenin

Bundesliga

Humbja e gjashtë rresht për Bremenin

21/04/21 @ 22:42

SUPERLIGA TURKE

Në minutën e 6 shtesë shpëtohet pika, por lëshohet një rast ideal

International

Në minutën e 6 shtesë shpëtohet pika, por lëshohet një rast ideal

21/04/21 @ 22:39

SPURS - SOUTHAMPTON

Ryan Mason fillon me fitore te Spurs

Premier League

Ryan Mason fillon me fitore te Spurs

21/04/21 @ 21:44

MILAN - SASSUOLO

Milani pëson, Interi i afrohet titullit

Serie A

Milani pëson, Interi i afrohet titullit

21/04/21 @ 21:04

EURO 2020

Edhe referë nga CONMEBOL në EURO’20

Evropiani

Edhe referë nga CONMEBOL në EURO’20

21/04/21 @ 20:50

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League

22/06/21 @ 17:26

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00


 
Të gjitha lajmet nga Premier League