Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

S’ka minuta për Ujkanin e Vojvodën, barazon Torino

S’ka minuta për Ujkanin e Vojvodën, barazon Torino


21 April, 2021 @22:58

Skuadra e Torinos ka barazuar me Bolognan 1-1 në kuadër të xhiros së 32 në Serie A.

Samir Ujkani dhe Mërgim Vojvoda në këtë ndeshje nuk luajtën asnjë minutë dhe e shikuan ndeshjen nga banka rezervë.

Torino me 31 pikë gjendet në pozitën e 16 në Serie A dhe është afër zonës së rrezikshme.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A