Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Manchesterët të interesuar, Spurs kërkon shumë 9-shifrore

Foto: Harry Kane

Manchesterët të interesuar, Spurs kërkon shumë 9-shifrore


18 February, 2021 @12:40

Manchester City dhe Manchester United janë të interersuar për sulmuesin e Tottenham, Harry Kane, por Spurs kërkojnë 150 milionë shkruan TalkSport.

Anglezi ka shumë mundësi që edhe këtë sezonë ta përfundojë pa ndonjë trofe dhe kjo mund të ndikoj që ai të ndryshojë ambient.

Talk Sport thotë se vera e 2021 pritet të jetë tepër e rëndësishme për karrieren e bomberit 27-vjeçar.


PORTO-JUVENTUS, PLAYER RATINGS

Porto-Juventus, notat e futbollistëve

Champions League

Porto-Juventus, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:28

EVERTON 1-3 MAN CITY

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

Premier League

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

17/02/21 @ 23:21

LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

SEVILLA-DORTMUND, PLAYER RATINGS

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

Champions League

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:09

SEVILLA - DORTMUND

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

Champions League

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

17/02/21 @ 23:04

PORTO - JUVENTUS

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

Champions League

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

17/02/21 @ 22:54

TRANSFER

Kane mund të bashkohet me Pochettino

La Liga

Kane mund të bashkohet me Pochettino

17/02/21 @ 22:20

PREMIER LEAGUE

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

Premier League

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

17/02/21 @ 21:55

SOUTHAMPTON

Armando Broja përsëri, Southampton barazon

Premier League

Armando Broja përsëri, Southampton barazon

04/12/21 @ 17:26

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Analiza

5 për fundjavë!

03/12/21 @ 16:00

NORWICH CITY

Një muaj mungesë!

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Një muaj mungesë!

03/12/21 @ 14:32

NEWCASTLE - NORWICH

Newcastle - Norwich, Rashica i lënduar

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Newcastle - Norwich, Rashica i lënduar

30/11/21 @ 19:38

BALLON d'OR 2021

Topi i Artë ‘21, rekord i Lionel Messit

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Topi i Artë ‘21, rekord i Lionel Messit

29/11/21 @ 23:45

MEDIA TALK

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!

Champions League/Premier League/International

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!

29/11/21 @ 19:34

BASTORET

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1/International

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë

29/11/21 @ 14:26

OLD TRAFFORD

Man Utd zyrtarizon Ragnickun si trajner të përkohshëm

Champions League/Premier League/International/Transfere

Man Utd zyrtarizon Ragnickun si trajner të përkohshëm

29/11/21 @ 13:57

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

26/11/21 @ 17:00

MANCHESTER UNITED

Gjithçka pranë finalizimit, edhe United me trajner gjerman

Champions League/Premier League/Transfere

Gjithçka pranë finalizimit, edhe United me trajner gjerman

25/11/21 @ 16:48


 
Të gjitha lajmet nga Premier League