Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MARCA

Mbappe - menjëherë te Real Madrid

Mbappe - menjëherë te Real Madrid


26 August, 2021 @23:45

Nënshkrim i menjëhershëm dhe zyrtarizimi mund të bëhet që nesër. Ky është lajmi i fundit që ka shkruar Marca, e afërt me Real Madridin, ndërsa Kylian Mbappe pritet t’i bashkohet klubit mbretëror nga PSG-ja.

Propozimi i fundit i madrilenëve ka kapur shifrën prej 170 milionë eurove, ndërsa Mbappe mund të mbetet i lirë që në janar të 2022-tës, por gjithçka po zhvillohet shpejt dhe refuzimi i gjashtë ofertave nga PSG-ja kanë çuar në këtë vendim!

Pos 170 milionëve, Real ka shtuar edhe një 10 milionësh tjetër si bonus për parisienët, nëse arrin disa pika me Mbappen.

“E vetmja që ka mbetur të konfirmoj kalimin e Mbappes është e nesërmja. Kjo pasi që nesër kuptohet nëse Mbappe do të jetë në listën e ekipit të Mauricio Pochettinos për ndeshje ndaj Reimsit,” ka shkruar ndër të tjera Marca, pasi që shefi ekzekutiv i PSG-së, Nasser Al Khelaifi ka dhënë sinjale të mos ndalimit të lojtarit dhe nuk ka konfirmuar mos largimin e sulmuesit të Francës nga skuadra.

Ndërsa përfaqësuesi i Real Madridit në shortin për Ligën e Kampionëve sonte, Emilio Butragueno ka thënë: “Nuk mund të them asgjë tash. Duhet të jeni të qetë dhe të prisni. Kemi ekip madhështor.”


LIGA e PARË

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

FFK Liga e parë

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

26/08/21 @ 21:54

UEFA

Lojtari i vitit: Jorginho

Champions League

Lojtari i vitit: Jorginho

26/08/21 @ 21:13

UEFA

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

Champions League

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

26/08/21 @ 21:09

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

Champions League

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

26/08/21 @ 19:15

REFEREE

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë

FFK Superliga

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë

26/08/21 @ 17:59

ANGLIA

Southgate i bën ftesë Bamfordit, lë jashtë Chilwellin

Kualifikimet për Botëror

Southgate i bën ftesë Bamfordit, lë jashtë Chilwellin

26/08/21 @ 15:10

UEFA

Lojtari i vitit: Jorginho

Champions League

Lojtari i vitit: Jorginho

26/08/21 @ 21:13

UEFA

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

Champions League

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

26/08/21 @ 21:09

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

Champions League

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

26/08/21 @ 19:15

CHAMPIONS LEAGUE

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

Champions League

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

26/08/21 @ 00:00

TRESHJA NGA KUALIFIKIMET

3 skuadra siguruan Champions League sonte

Champions League

3 skuadra siguruan Champions League sonte

24/08/21 @ 22:53

PLAYOFF

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

Champions League

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

18/08/21 @ 23:32

SUPERKUPA: CHELSEA - VILLARREAL

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

Champions League/Europa League

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

11/08/21 @ 23:53

11-SHET

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

Champions League/Europa League

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

11/08/21 @ 20:15

DUELET FINALE

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

Champions League

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

11/08/21 @ 16:43

UEFA SUPERCUP

Sonte UEFA Superkupa: Chelsea-Villarreal

Champions League/Europa League

Sonte UEFA Superkupa: Chelsea-Villarreal

11/08/21 @ 10:00


 
Të gjitha lajmet nga Champions League