Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CAMP NOU

Me hat-trick rekord të Messit, Barça lidere

Reuters

Me hat-trick rekord të Messit, Barça lidere


8 March, 2015 @14:59

Lionel Messi ka regjistruar hat-trickun e tij për rekord në ndeshjen ku Barcelona shkatërroi Rayo Vallacanon në Camp Nou

Me fitoren e radhës, Barcelona doli në krye të klasifikimit të La Ligas, pas humbjes së papritur të Real Madridit ndaj Athletic Bilbaos mbrëmë. 

Luis Suarez gjithashtu shënoi dy gola sot në fitore, për të vërtetuar formën e mirë që ka kapur, derisa Messi ka shënuar rekordin e hat-trickëve në Spanjë (24), një më shumë se rivali nga Real Madridi Cristiano Ronaldo (23). 

REZULTATET DHE TABELA AKTUALE


MILAN

Përsëri barazim

Serie A

Përsëri barazim

07/03/15 @ 23:55

SULMUESI I KOMBËTARES

Goleada e Gashit, vazhdon

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Goleada e Gashit, vazhdon

07/03/15 @ 21:51

GOLI I PARË

Eto’o realizon te Sampdoria

Serie A

Eto’o realizon te Sampdoria

07/03/15 @ 20:42

TOTTENHAM

Kane, vendos

Premier League

Kane, vendos

07/03/15 @ 20:34

PARC DES PRINCES

Kthehet Ibra, Parisi lider

Ligue 1

Kthehet Ibra, Parisi lider

07/03/15 @ 20:25

SAN MAMES

Baskët mposhtin Realin

La Liga

Baskët mposhtin Realin

07/03/15 @ 19:55

BAYERN

Ngrisin distancën në krye

Bundesliga

Ngrisin distancën në krye

07/03/15 @ 18:20

CISSE-EVANS

Dënohen ashpër

Premier League

Dënohen ashpër

07/03/15 @ 13:08

EURO 2020

Belgjika në duel tjetër të vështirë

Evropiani

Belgjika në duel tjetër të vështirë

28/06/21 @ 00:10

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Belgjika - Portugalia

Evropiani

Notat e futbollistëve: Belgjika - Portugalia

27/06/21 @ 23:34

1/8: BELGJIKA - PORTUGALIA

Hazardi i “vogël” dërgon Belgjikën në çerekfinale

Evropiani

Hazardi i “vogël” dërgon Belgjikën në çerekfinale

27/06/21 @ 23:06

SUPERLIGA

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

FFK Superliga/Transfere

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

27/06/21 @ 21:44

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Holanda-Çekia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Holanda-Çekia

27/06/21 @ 21:10

EURO2020

EURO2020, çifti i parë çerekfinal

Evropiani

EURO2020, çifti i parë çerekfinal

27/06/21 @ 20:02

1/8: HOLANDA 0-2 REPUBLIKA ÇEKE

De Ligt “tradhton” Holandën, Çekia në çerekfinale

Evropiani

De Ligt “tradhton” Holandën, Çekia në çerekfinale

27/06/21 @ 19:55

11-SHET

Formacionet zyrtare: Belgjika - Portugalia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Belgjika - Portugalia

27/06/21 @ 19:43

FIBA 3x3

Kosova përfundon fazën e grupeve edhe te femrat

FBK Liga e Femrave/Përfaqësuesja

Kosova përfundon fazën e grupeve edhe te femrat

27/06/21 @ 17:50

FIBA 3x3

Kosova përfundon ndeshjet në grup te meshkujt

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Kosova përfundon ndeshjet në grup te meshkujt

27/06/21 @ 17:40


 
Të gjitha lajmet nga