Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Mevlan Zeka operohet me sukses

Mevlan Zeka operohet me sukses


12 May, 2021 @11:56

Futbollisti gjakovar i Ballkanit, Mevlan Zeka, sot është operuar me sukses nga krahu i tij i majtë.

Lajmin e bëri të ditur skuadra suharekase para pak çastesh, derisa operimi ka përfunduar me sukses.

Zeka pritet të kthehet në fushë pas 6 javëve.

TABELA AKTUALE

Sulmuesi i Ballkanit ishte lënduar në ndeshjen kundër Arbërisë.

a


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga