Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Caktohen gjyqtarët e finales së Kupës

Caktohen gjyqtarët e finales së Kupës


12 May, 2021 @11:30

FFK-ja ka caktuar gjyqtarët për finalen e Kupës së Kosovës.

Ndeshja në mes të Dukagjinit dhe Llapit, do të drejtohet nga gjyqtari kryesor Genc Nuza,  i cili do të ndihmohet nga gjyqtari anësor Fatlum Berisha e Bujar Selimaj dhe gjyqtari i katërt është caktuar Selim Isufi.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Ndeshja luhet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.


SUPERLIGA TURKE

Kampioni përcaktohet në xhiron e fundit! Matematikat?

International

Kampioni përcaktohet në xhiron e fundit! Matematikat?

12/05/21 @ 09:20

SUPERLIGA TURKE

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

International

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

11/05/21 @ 22:32

SUPERLIGA TURKE

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

International

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

11/05/21 @ 22:18

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

International

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

11/05/21 @ 22:12

UNITED - LEICESTER

Leicester fiton në “Old Trafford”, City matematikisht kampion!

Premier League

Leicester fiton në “Old Trafford”, City matematikisht kampion!

11/05/21 @ 20:57

UMAR SADIQ

Bayerni i bashkëngjitet garës për sulmuesin në top-formë

Bundesliga

Bayerni i bashkëngjitet garës për sulmuesin në top-formë

11/05/21 @ 19:14

GARA PËR TALENTIN

Arsenali rivalizon Realin për supertalentin francez

Premier League/Ligue 1/Transfere

Arsenali rivalizon Realin për supertalentin francez

11/05/21 @ 17:37

THOMAS MÜLLER

Thomas Müller gati të rikthehet në kombëtare

Evropiani

Thomas Müller gati të rikthehet në kombëtare

11/05/21 @ 17:10

THIAGO SILVA

Thiago Silva shpreson të ndeshet me ish-ekipin në Ligën e Kampionëve

Champions League

Thiago Silva shpreson të ndeshet me ish-ekipin në Ligën e Kampionëve

11/05/21 @ 17:02

PAS DEKLARATAVE

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

20/05/21 @ 12:26

KUPA E KOSOVËS

Dominimi vazhdon, KFF Mitrovica fiton Kupën e Kosovës

Kupa e Kosovës

Dominimi vazhdon, KFF Mitrovica fiton Kupën e Kosovës

19/05/21 @ 19:03

KUPA E KOSOVËS

Caktohet orari i finales së Kupës në konkurrencën e grave

Kupa e Kosovës

Caktohet orari i finales së Kupës në konkurrencën e grave

17/05/21 @ 20:35

PAS TRIUMFIT

Batatina: Asnjë trofe s’do të jetë më interesant

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Batatina: Asnjë trofe s’do të jetë më interesant

13/05/21 @ 00:18

PAS NDESHJES

Dallku: Krenar me ekipin, rezerva në referim

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Dallku: Krenar me ekipin, rezerva në referim

13/05/21 @ 00:07

KUPA E KOSOVËS

Kupa e Kosovës i takon Llapit, finalen e vendosin penalltitë

Kupa e Kosovës

Kupa e Kosovës i takon Llapit, finalen e vendosin penalltitë

12/05/21 @ 23:56

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Llapi

Kupa e Kosovës

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Llapi

12/05/21 @ 19:56

STATS

Lista e fituesve të Kupës së Kosovës që nga paslufta

Kupa e Kosovës

Lista e fituesve të Kupës së Kosovës që nga paslufta

11/05/21 @ 16:57

KUPA E KOSOVËS

Rrugëtimi i Llapit drejt finales së Kupës

Kupa e Kosovës

Rrugëtimi i Llapit drejt finales së Kupës

11/05/21 @ 16:30

KUPA E KOSOVËS

Rrugëtimi i Dukagjinit drejt finales së Kupës

Kupa e Kosovës

Rrugëtimi i Dukagjinit drejt finales së Kupës

11/05/21 @ 16:24


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës