Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Muriqi e Strakosha në bankë kundër Milanit

Muriqi e Strakosha në bankë kundër Milanit


26 April, 2021 @19:57

Lazio dhe Milani do të përballen nga ora 20:45.

Vedat Muriqi dhe Thomas Strakosha do të jenë në bankë ndaj gjigandit Milan.

Lazio gjendet në pozitën e gjashtë me 58 pikë, kurse Milani me 66 pikë në pozitën e tretë në Serie A.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A