Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Muriqi e Strakosha startuese, Vojvoda e Ujkani në bankë

Muriqi e Strakosha startuese, Vojvoda e Ujkani në bankë


18 May, 2021 @20:25

Lazio nga ora 20:30 e pret Torinon në ndeshjen e mbetur të xhiros së 25 në Serie A.

Vedat Muriqi e Thomas Strakosha do të jenë startues në këtë ndeshjes, kurse Mërgim Vojvoda e Samir Ujkani gjenden në bankë.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A