Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BAYERN 3-3 ARMINIA

Ndërprehet seria e Bayernit

Foto: bundesliga.de

Ndërprehet seria e Bayernit


15 February, 2021 @22:31

Bayern Munchen është ndalur befasisht në shtëpi sonte, duke barazuar me Arminian e Bielefedit 3-3 [Lewandowski 48, Tolisso 57, Davies 69 - Vlap 9, Pieper 37, Gebauer 49].

TABELA AKTUALE

Në fakt, Bayern ka arritur të shpëtojë pikë, pasi që dy herë ka qenë në disavantazh dygolësh, 0-2 dhe 1-3, për të arritur 21 minuta para fundit te barazimi.

Bavarezët vrapuan për fitore, por këtë nuk e arritën për të regjistruar barazimin e parë pas 5 fitoreve radhazi në Bundesligë.

 


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga