Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA

Ndërrohet komplet skuadra, Arbëria me 17 përforcime

Ndërrohet komplet skuadra, Arbëria me 17 përforcime


3 February, 2022 @20:52

Skuadra e Arbërisë, sot ka prezantuar 17 përforcimet e reja.

Me largimin e kryesisë dhe shtabit teknik, muaj më parë Arbëria e kishte rikthyer Jeton Gashin në pozitën e trajnerit, derisa sot janë bërë 17 transferime.

Futbollistët që arritën marrëveshje me skuadrën nga Dobraja janë: Alban Idrizi, Agon Ismajli, Arbnor Gashi, Jetlir Berisha, Medin Ahmeti, Andi Bikliqi, Ardi Arifi, Florent Muslia, Emir Baftiu, Xhafer Kaleshi, Muhammet Tektas, Erin Ermas, Ideal Gashi, Auron Hamiti, Albin Pllana, Ardit Jashari dhe Aulon Sadriu.

TABELA AKTUALE

Arbëria aktualisht gjendet në pozitën e tretë me 23 pikë në Grupin B të Ligës së Parë.


TREPÇA'89

Edhe një sulmues te ‘89-shi

FFK Liga e parë

Edhe një sulmues te ‘89-shi

03/02/22 @ 20:30

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcohet me ish-lojtarin e Lirisë

FFK Liga e parë

Vëllaznimi përforcohet me ish-lojtarin e Lirisë

03/02/22 @ 18:06

MITROVICË

Eyram Leveh sulmues i ri i ‘89-shit

FFK Liga e parë/International/Transfere

Eyram Leveh sulmues i ri i ‘89-shit

03/02/22 @ 15:52

SULMUESI KUQEZI

Sokol Cikalleshi zgjat kontratën me Konyaspor

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Sokol Cikalleshi zgjat kontratën me Konyaspor

03/02/22 @ 15:29

KOMUNIKATA E FSHF

FSHF: “Panorama” vazhdon dezinformimin

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

FSHF: “Panorama” vazhdon dezinformimin

03/02/22 @ 14:20

PËRGATITORE

Vëllaznimi fiton miqësoren ndaj Botevit

FFK Liga e parë/International

Vëllaznimi fiton miqësoren ndaj Botevit

03/02/22 @ 13:29

TREPÇA'89

Edhe një sulmues te ‘89-shi

FFK Liga e parë

Edhe një sulmues te ‘89-shi

03/02/22 @ 20:30

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcohet me ish-lojtarin e Lirisë

FFK Liga e parë

Vëllaznimi përforcohet me ish-lojtarin e Lirisë

03/02/22 @ 18:06

MITROVICË

Eyram Leveh sulmues i ri i ‘89-shit

FFK Liga e parë/International/Transfere

Eyram Leveh sulmues i ri i ‘89-shit

03/02/22 @ 15:52

PËRGATITORE

Vëllaznimi fiton miqësoren ndaj Botevit

FFK Liga e parë/International

Vëllaznimi fiton miqësoren ndaj Botevit

03/02/22 @ 13:29

RAHOVECI

Edon Zeqiri kalon te vreshtarët

FFK Liga e parë

Edon Zeqiri kalon te vreshtarët

02/02/22 @ 19:59

LIGA e PARË

Albutrint Morina transferohet te lideri

FFK Liga e parë

Albutrint Morina transferohet te lideri

02/02/22 @ 11:19

ONIX

Valdet Shoshi në stafin e Onixit

FFK Liga e parë

Valdet Shoshi në stafin e Onixit

01/02/22 @ 21:42

RAHOVECI

Rahoveci prezanton 3 përforcime

FFK Liga e parë

Rahoveci prezanton 3 përforcime

01/02/22 @ 21:31

ISTOGU

Istogu me 6 përforcime gjatë afatit kalimtar

FFK Liga e parë/Transfere

Istogu me 6 përforcime gjatë afatit kalimtar

31/01/22 @ 23:02

TREPÇA'89

Lideri i Ligës së Parë A, zyrtarizon ndarjet

FFK Liga e parë/Transfere

Lideri i Ligës së Parë A, zyrtarizon ndarjet

31/01/22 @ 14:56


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë