Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcohet me ish-lojtarin e Lirisë

Vëllaznimi përforcohet me ish-lojtarin e Lirisë


3 February, 2022 @18:06

Skuadra e Vëllaznimit, ka arritur marrëveshje me mesfushorin defansiv, Alush Gavazaj.

Gavazaj do të jetë pjesë e skuadrë gjakovare deri në fund të stinorit.

26 vjeçari prizrenas, gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat si: Liria, Feronikeli, Vushtrria, Renova dhe së fundi te Bylisi.

TABELA AKTUALE

Vëllaznimi aktualisht gjendet në pozitën e katërt në Gripin A të Ligës së Parë.


MITROVICË

Eyram Leveh sulmues i ri i ‘89-shit

FFK Liga e parë/International/Transfere

Eyram Leveh sulmues i ri i ‘89-shit

03/02/22 @ 15:52

SULMUESI KUQEZI

Sokol Cikalleshi zgjat kontratën me Konyaspor

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Sokol Cikalleshi zgjat kontratën me Konyaspor

03/02/22 @ 15:29

KOMUNIKATA E FSHF

FSHF: “Panorama” vazhdon dezinformimin

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

FSHF: “Panorama” vazhdon dezinformimin

03/02/22 @ 14:20

PËRGATITORE

Vëllaznimi fiton miqësoren ndaj Botevit

FFK Liga e parë/International

Vëllaznimi fiton miqësoren ndaj Botevit

03/02/22 @ 13:29

KULLA E MALLORCAS

Vedat Muriqi me rekord të sezonit në debutim!

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Vedat Muriqi me rekord të sezonit në debutim!

02/02/22 @ 22:58

TIFOZËRIA SHKAKTON, KLUBI PAGUAN!

Vushtrria dënohet me 800 euro

FFK Liga e parë

Vushtrria dënohet me 800 euro

07/09/23 @ 10:38

BANJË E PEJËS

Gani Sejdiu jep dorëheqje për arsye personale!

FFK Liga e parë

Gani Sejdiu jep dorëheqje për arsye personale!

06/09/23 @ 17:02

SULMUES I RI TE ISTOGU

Istogu përforcon sulmin!

FFK Liga e parë/Transfere

Istogu përforcon sulmin!

06/09/23 @ 15:02

I RIU DREJT KROACISË

Alpi Shahini, prej 2 Korrikut te Hajduku

FFK Liga e parë/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Alpi Shahini, prej 2 Korrikut te Hajduku

05/09/23 @ 08:59

TRANSFERI AFATGJATË!

Talenti Arjol Bllaca prej 2 Korrikut, kalon te kampioni - Ballkani

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Talenti Arjol Bllaca prej 2 Korrikut, kalon te kampioni - Ballkani

04/09/23 @ 23:24

SHKARKIMI I PARË NË LIGËN E PARË - GRUPI A

Edhe një ekip i Ligës së Parë, ndan rrugët me trajnerin

FFK Liga e parë/Transfere

Edhe një ekip i Ligës së Parë, ndan rrugët me trajnerin

04/09/23 @ 10:00

TRIUMF I RËNDËSISHËM!

Suhareka ia shkakton humbjen e parë Trepçës

FFK Liga e parë

Suhareka ia shkakton humbjen e parë Trepçës

03/09/23 @ 19:59

LIPJANASIT FITOJNË!

E dyta radhazi, Ulpiana thellë ndaj Kikës

FFK Liga e parë

E dyta radhazi, Ulpiana thellë ndaj Kikës

03/09/23 @ 19:49

NË KRYE TË TABELËS

Dinamo përmbys Drenicën dhe merr kreun e tabelës

FFK Liga e parë

Dinamo përmbys Drenicën dhe merr kreun e tabelës

03/09/23 @ 19:39

LIDERE ME VETËM FITORE!

Vjosa nuk ndalet, qëndron e fortë në krye të tabelës

FFK Liga e parë

Vjosa nuk ndalet, qëndron e fortë në krye të tabelës

03/09/23 @ 19:38


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë