Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SALAH

Një ditë mund të luaj në Spanjë

Foto:Google

Një ditë mund të luaj në Spanjë


30 March, 2021 @16:12

Mohamed Salah ka lënë të kuptohet se e ardhmja e tij mund të qëndrojë në futbollin spanjoll mes spekulimeve të vazhdueshme që ai mund të largohet nga Liverpool.

Vitin e kaluar, sulmuesi i cilësoi gjigantët spanjollë Real Madridin dhe Barcelonën si dy klube “të shkëlqyera”, por Jurgen Klopp më vonë uli poshtë çdo mundësi të largimit të egjiptianit.

Kur u pyet nëse ai është i etur për të provuar futbollin spanjoll, Salah tha për Marca: “Shpresoj të jem në gjendje të luaj edhe për shumë vite të tjera. Pse jo?
“Askush nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen, kështu që ... mbase një ditë, po”.

Shanset e Liverpoolit për të mbrojtur titullin e Premier League 2019/20 kanë rënë gjatë këtij sezoni, me udhëheqësit Manchester City që aktualisht kanë 25 pikë më shumë se Reds të cilët janë të shtatë në tabelë me shtatë ndeshje të mbetura këtë sezon.


FORMACIONI I MUNDSHËM

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas

30/03/21 @ 15:26

FORMACIONET ZYRTARE

11-shet: Prishtina-Gjilani

FFK Superliga

11-shet: Prishtina-Gjilani

30/03/21 @ 14:17

INTER

Interi lanson llogon e re

Serie A

Interi lanson llogon e re

30/03/21 @ 10:25

PRISHTINA - GJILANI

Ndeshja e mbetur Prishtina-Gjilani luhet sot

FFK Superliga

Ndeshja e mbetur Prishtina-Gjilani luhet sot

30/03/21 @ 10:03

SUPERLIGA TURKE

Rashani përsëri me trajner të ri

International/Sportistë shqiptarë në botë

Rashani përsëri me trajner të ri

30/03/21 @ 09:58

CHAMPIONS LEAGUE

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

Champions League/Premier League

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

14/04/21 @ 14:03

FORMACIONET E MUNDSHME

Rast për dëshmim

Champions League/Premier League/Bundesliga

Rast për dëshmim

14/04/21 @ 14:00

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

PARA DUELIT

Dortmund e City me mungesa

Champions League/Premier League/Bundesliga

Dortmund e City me mungesa

14/04/21 @ 13:18

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

KLOPP

Liverpooli nuk dorëzohet

Champions League/Premier League

Liverpooli nuk dorëzohet

13/04/21 @ 14:39

BITCOIN

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

Premier League

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

13/04/21 @ 08:44

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

TOTTENHAM 1-3 MANCHESTER UNITED

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

Premier League

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

11/04/21 @ 20:32

WEST HAM UNITED - LEICESTER CITY

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

Premier League

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

11/04/21 @ 17:02


 
Të gjitha lajmet nga Premier League