Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

Foto: uefa.com

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia


15 June, 2021 @20:30

Pas një paraqitjeje briliante të Portugalisë në përballjen ndaj Hungarisë, që i solli 3 pikë ekipit të Fernando Santosit, këto janë notat e futbollistëve pas fitores 0-3 të iberikëve.

HUNGARIA: Gulasci 7, Lovrencsics 7, Botka 7, Orban 6, Szalai 6, Fiola 6, Kleinheisler 6, Nagy 7, Schafer 7, Sallai 6, Szalai 6, Nego 6, Schon 7, Siger 6, Varga 6, Varga 6.

PORTUGALIA: Patricio 6, Semedo 6, Pepe 6, Dias 6, Guerreiro 7, Carvalho 6, Danilo 6, Jota 5, Fernandes 6, Silva 6, Ronaldo 8, Rafa 7, Sanches 6, Silva 6, Moutinho 7.

Kliko: TABELA AKTUALE
Shiko: GOLAT


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani