Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NË SHTËPI

Pas 2 ndeshjeve, eliminohen!

Pas 2 ndeshjeve, eliminohen!


10 June, 2016 @9:34

Njëqind vjetori i Copa Americas për Uruguajin duhet të harrohet sa më shpejt të jetë e mundur.

Me disfatën që e pësuan sot nga Venecuela, uruguajanët edhe teorikisht më nuk kanë gjasa për të shkuar tutje nga Grupi C.

TABELAT DHE ORARI

Një gol i Salomon Rondonit ka mjaftuar për Venecuelën, e përzgjedhësi legjendar i Uruguajit, Oscar Tabarez, duhet të mendojë si t’ia bëj tash e tutje. Ndoshta dorëheqje?!


DITA E PARË

Buletini 1: Buletini i ditës parë për EURO 2016

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 1: Buletini i ditës parë për EURO 2016

10/06/16 @ 09:05

DATAT

Kosova nis ndaj Finlandës, pastaj vjen Kroacia

Russia 2018/Përfaqësuesja

Kosova nis ndaj Finlandës, pastaj vjen Kroacia

09/06/16 @ 23:44

KUALIFIKOHET

Memushaj në Serie A

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Memushaj në Serie A

09/06/16 @ 23:23

ZYRTARISHT

Caktohet grupi i Kosovës për kualifikimet drejt “Rusia 2018”

Përfaqësuesja

Caktohet grupi i Kosovës për kualifikimet drejt “Rusia 2018”

09/06/16 @ 20:38

SUPERLIGA

Drenica me trajner të ri

FFK Superliga

Drenica me trajner të ri

09/06/16 @ 18:35

OLD TRAFFORD

Mesfushori me kontratë të re

Premier League

Mesfushori me kontratë të re

09/06/16 @ 17:03

KOMBËTARJA

Ku po stërvitet Kombëtarja?

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Ku po stërvitet Kombëtarja?

09/06/16 @ 16:57

DANIEL AGGER

Pensionohet me 31 vjet

Premier League

Pensionohet me 31 vjet

09/06/16 @ 15:50

TE PRISHTINA

Për 10 ditë nis renovimi

FFK Superliga

Për 10 ditë nis renovimi

09/06/16 @ 15:38

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

COPA AMERICA 2019 FINAL: BRAZIL - PERU

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

International/Copa America

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

08/07/19 @ 14:26

COPA 2019: KILI - PERU 0-3

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

International/Copa America

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

04/07/19 @ 08:13

COPA 2019: BRAZILI - ARGJENTINA 2-0

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

International/Copa America

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

03/07/19 @ 08:14

GRUPI C: EKUADORI - KILI 1-2

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

International/Copa America

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

22/06/19 @ 12:22

COPA 2019: KOLUMBIA - KATARI 1-0

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

Serie A/International/Copa America

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

20/06/19 @ 13:26

GRUPI C: URUGUAJI - EKUADORI 4-0

Uruguaji e nis furishëm

International/Copa America

Uruguaji e nis furishëm

17/06/19 @ 10:27

GRUPI B: KOLUMBIA - ARGJENTINA 2-0

Martinez e Zapata mposhtin Argjentinën

International/Copa America

Martinez e Zapata mposhtin Argjentinën

16/06/19 @ 08:28

NEYMAR

Definitivisht, mungon në Copa

International/Copa America

Definitivisht, mungon në Copa

06/06/19 @ 11:01

LLAPI - DRENICA

Drenica e Lushtakut befason Llapin e Sokolit

FFK Superliga/Copa America

Drenica e Lushtakut befason Llapin e Sokolit

19/08/18 @ 19:04


 
Të gjitha lajmet nga Copa America