Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos


8 June, 2021 @12:45

Kampionja e Kosovës, Prishtina, ka mësuar kundërshtarin e parë në kuadër të debutimit të ekipit në Champions League këtë stinor.

Bardhekaltërit do të ndeshen me ekipin Folgore të San Marinos në ndeshjen e parë të raundit preliminar të Champions, për të kërkuar finalen ndaj Torshavn të Ishujve Faroe ose Inter d’Escalades të Andorrës.

Më 22 qershor do të luhen gjysmëfinalet, ndërsa finalja luhet më 25 qershor. Fituesi i këtij mini-turneu, siguron raundin e parë eliminator të Championsit.


PARA NDESHJEVE MIQËSORE

Challandes paksa i frikësuar

Përfaqësuesja/International

Challandes paksa i frikësuar

07/06/21 @ 23:10

PODUJEVË

Ahmet Haliti, ndarja e radhës te Llapi

FFK Superliga/Transfere

Ahmet Haliti, ndarja e radhës te Llapi

07/06/21 @ 23:01

MEGZON VISOKA

Rikthimi i Ferizajit, nis me trajnerin e ri

FFK Liga e parë/Transfere

Rikthimi i Ferizajit, nis me trajnerin e ri

07/06/21 @ 22:56

SUPERLIGA

Bojku lojtari i tretë i larguar nga Nikli, prezentohet te skuadra e re

FFK Superliga/International/Transfere

Bojku lojtari i tretë i larguar nga Nikli, prezentohet te skuadra e re

07/06/21 @ 21:24

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44

TRAJNERI KAMPION

Ramadani: Vetëm përforcime cilësore

FFK Superliga/Champions League/International

Ramadani: Vetëm përforcime cilësore

06/06/21 @ 20:38

CHAMPIONS LEAGUE

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

Champions League

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

29/05/21 @ 23:07

DEKLARATA PARA FINALES

Tuchel: S’jemi City e Bayern, por i kemi 90-minuta futboll

Champions League/Premier League/International

Tuchel: S’jemi City e Bayern, por i kemi 90-minuta futboll

29/05/21 @ 16:55

DEKLARATA PARA FINALES

Pep: Jam më i lumturi në botë

Champions League/Premier League

Pep: Jam më i lumturi në botë

29/05/21 @ 16:50

11-SHET POTENCIALE

Formacionet e mundshme: City - Chelsea

Champions League

Formacionet e mundshme: City - Chelsea

29/05/21 @ 16:16

UEFA

Champions League, përparësia e golit si mysafir - ndryshon rregulla!

Champions League

Champions League, përparësia e golit si mysafir - ndryshon rregulla!

29/05/21 @ 15:38

PARA FINALES

55% - 45% gjasat, City apo Chelsea?!

Champions League

55% - 45% gjasat, City apo Chelsea?!

29/05/21 @ 15:31

CHRIS GALTIER

Fitoi titullin dhe largohet

Champions League/Ligue 1/International/Transfere

Fitoi titullin dhe largohet

26/05/21 @ 15:28

CHL FINAL

UEFA konfirmon numrin e tifozëve në finalen e Ligës së Kampionëve

Champions League

UEFA konfirmon numrin e tifozëve në finalen e Ligës së Kampionëve

25/05/21 @ 17:38


 
Të gjitha lajmet nga Champions League