Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sot në ndeshjen historike

FOTO / Prishtina

Prishtina sot në ndeshjen historike


6 July, 2021 @8:49

Kampionja e Superligës së Kosovës, Prishtina, so ta zhvillojë ndeshjen historike në kuadër të Ligës së Kampionëve, kundër Ferencvaros.

Ndeshja do të fillon nga ora 18:00 në stadiumin “Groupama Arena”.

Prishtina për herë të parë në historinë e saj do të luajë në rrethin e parë të Champions League, derisa deri këtu erdhi duke e mposhtur skuadrën Folgore në rrethin preleminar me rezultat 0-2 dhe me të njëjtin rezultat edhe skuadrën Inter d’Escaldes.


TRANSFERE

Hakimi ikë për në Paris

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi ikë për në Paris

05/07/21 @ 20:30

TRANSFERE

Ancelotti nuk e do brenda skuadrës

Serie A/La Liga/Transfere

Ancelotti nuk e do brenda skuadrës

05/07/21 @ 20:00

MEDIA TALK

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

Premier League/Serie A/International/Transfere

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

05/07/21 @ 18:43

KEK-u

Faruk Statovci në krye të KEK-ut

FFK Liga e parë

Faruk Statovci në krye të KEK-ut

05/07/21 @ 17:48

ZYRTARE

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

05/07/21 @ 15:58

ZYRTARE

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën

05/07/21 @ 14:36

SUPERLIGA TURKE

Mario Balotelli afër Superligës Turke

International

Mario Balotelli afër Superligës Turke

04/07/21 @ 23:01

NIS STËRVITJET

Arbnor Ramadani rikthehet te Llapi

FFK Superliga/Transfere

Arbnor Ramadani rikthehet te Llapi

29/07/23 @ 11:09

MBROJTËSI I RI

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

29/07/23 @ 10:23

2023/2024

Superliga e Kosovës, çiftet e xhiros hapëse

FFK Superliga

Superliga e Kosovës, çiftet e xhiros hapëse

28/07/23 @ 12:49

DUKAGJINI - RIJEKA

Dukagjini pësoi minimalisht nga Rijeka

Conference League/FFK Superliga

Dukagjini pësoi minimalisht nga Rijeka

28/07/23 @ 10:25

VIKTORIA PLZEN - DRITA

Smakiqi heroik, Drita kthehet me shpresa nga Çekia

Conference League/FFK Superliga

Smakiqi heroik, Drita kthehet me shpresa nga Çekia

28/07/23 @ 10:20

REAEGON FEDERATA

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë/Kosova

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

27/07/23 @ 16:00

GJYQTARËT KOSOVARË NË EVROPË

Gent-Zhilina, me referë nga Kosova

Conference League/FFK Superliga

Gent-Zhilina, me referë nga Kosova

26/07/23 @ 11:36

FITORE E LEHTË PËR BALLKANIN

Gripshi shkëlqen, Ballkani përsëri bindës në ndeshjen e parë

Conference League/FFK Superliga

Gripshi shkëlqen, Ballkani përsëri bindës në ndeshjen e parë

25/07/23 @ 23:30

SHORTI PËR EDICIONIN 2023/24

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

25/07/23 @ 11:46

RIVALI I DUKAGJINIT

Nëse kalon Rijekën, Dukagjinin e pret një rival më i lehtë

Conference League/FFK Superliga

Nëse kalon Rijekën, Dukagjinin e pret një rival më i lehtë

24/07/23 @ 15:09


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga