Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRAJNERI I PRISHTINËS

Ramadani merr përgjegjësinë dhe porosit: ... Mposhtim çdo ekip

Ramadani merr përgjegjësinë dhe porosit: ... Mposhtim çdo ekip


29 August, 2021 @20:45

Trajneri që e bëri Prishtinën kampion pas 7 vitesh, Zekirija Ramadani, ka marrë përgjegjësin për humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit sot.

Mirëpo, ai ka thënë se ndeshja u vendos prej një super goli, ndërsa Prishtina është cilësore dhe me këtë cilësi që ka në skuadër, do të mund të mposht secilën skuadër të elitës.

“Si duket jemi kthyer në avazin e vjetër të sezonit të kaluar. Por, duhet shpejt të rikthehemi ashtu si e përfunduam sezonin e shkuar. Normalisht përgjegjësinë e ka trajneri, ndërsa ne kemi cilësi për ta mposhtur çdo ekip,” ka thënë ndër të tjera ai.

Shkupjani Ramadani përveç se bëri kampion Prishtinën, ka arritur që të udhëheq skuadrën deri në rrethin e tretë kualifikues të Ligës së Konferencës.


TRAJNERI I BALLKANIT

Isufi: Spektakli s’kryen punë, fitorja po!

FFK Superliga

Isufi: Spektakli s’kryen punë, fitorja po!

29/08/21 @ 20:36

VUSHTRRIA - VITIA

Vushtrria fillon me fitore me golin e Cakës

FFK Liga e parë

Vushtrria fillon me fitore me golin e Cakës

29/08/21 @ 20:30

REIMS - PSG

Reims - PSG, 11-shet startuese

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Reims - PSG, 11-shet startuese

29/08/21 @ 19:54

BARCELONA - GETAFE

Roberto e Depay për fitore, Barcelona kryen detyrën

La Liga

Roberto e Depay për fitore, Barcelona kryen detyrën

29/08/21 @ 19:47

WOLVES - MANCHESTER UNITED

Heroi Greenwood, rekord i ri në futbollin anglez

Premier League

Heroi Greenwood, rekord i ri në futbollin anglez

29/08/21 @ 19:36

FERONIKELI - GJILANI

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

FFK Superliga

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

29/08/21 @ 19:25

TRAJNERI I BALLKANIT

Isufi: Spektakli s’kryen punë, fitorja po!

FFK Superliga

Isufi: Spektakli s’kryen punë, fitorja po!

29/08/21 @ 20:36

FERONIKELI - GJILANI

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

FFK Superliga

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

29/08/21 @ 19:25

PRISHTINA - BALLKANI

Ermal Krasniqi me supergol, Isufi njoftohet me 3 pikë

FFK Superliga

Ermal Krasniqi me supergol, Isufi njoftohet me 3 pikë

29/08/21 @ 19:00

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani

29/08/21 @ 16:16

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

29/08/21 @ 16:10

PRISHTINA - BALLKANI

Super ndeshje në “Fadil Vokrri”, Prishtina pret Ballkanin

FFK Superliga

Super ndeshje në “Fadil Vokrri”, Prishtina pret Ballkanin

29/08/21 @ 11:30

FERONIKELI - GJILANI

Gjilani kërkon pikët e plota në Drenas

FFK Superliga

Gjilani kërkon pikët e plota në Drenas

29/08/21 @ 11:22

PRISHTINA

Prishtina godet me Karabecin

FFK Superliga

Prishtina godet me Karabecin

28/08/21 @ 21:40

DRITA - LLAPI

VAR-i vendimtar, Batatina përjashtohet, pikët ndahen

FFK Superliga

VAR-i vendimtar, Batatina përjashtohet, pikët ndahen

28/08/21 @ 19:06

ULPIANA - MALISHEVA

Triumfon ndaj Ulpianës, vjen fitorja historike e Malishevës

FFK Superliga

Triumfon ndaj Ulpianës, vjen fitorja historike e Malishevës

28/08/21 @ 19:00


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga