Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA - GETAFE

Roberto e Depay për fitore, Barcelona kryen detyrën

Roberto e Depay për fitore, Barcelona kryen detyrën


29 August, 2021 @19:47

Me golat e Sergio Robertos dhe Memphis Depayt, Barcelona arriti që sot ta fitojë përballjen e luajtur në shtëpi ndaj Getafes.

Ndeshja në fund përfundoi 2-1, e të gjitha golat u shënuan në pjesën e parë

Roberto shënoi në minutën e dytë, mysafirët barazuan me sulmuesin Ramirez në minutën e 30’, e pastaj Depay shënoi për përfundimtaren 2-1 në minutën e 30’.

Kështu, Barcelona pas 3 xhirove në La Liga ka 7 pikë, kurse Getafe mbetet akoma pa pikë.


WOLVES - MANCHESTER UNITED

Heroi Greenwood, rekord i ri në futbollin anglez

Premier League

Heroi Greenwood, rekord i ri në futbollin anglez

29/08/21 @ 19:36

FERONIKELI - GJILANI

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

FFK Superliga

Progni nga penalltia, Gjilani me pikët e plota

29/08/21 @ 19:25

PRISHTINA - BALLKANI

Ermal Krasniqi me supergol, Isufi njoftohet me 3 pikë

FFK Superliga

Ermal Krasniqi me supergol, Isufi njoftohet me 3 pikë

29/08/21 @ 19:00

SHQIP në BOTË

Florent Hadërgjonaj startues kundër Galatasarayit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Florent Hadërgjonaj startues kundër Galatasarayit

29/08/21 @ 17:50

CLERMONT 2-2 METZ

Elbasan Rashani në super formë, asist e gol kësaj radhe

Përfaqësuesja/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Elbasan Rashani në super formë, asist e gol kësaj radhe

29/08/21 @ 17:07

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Gjilani

29/08/21 @ 16:16

MEDIA

Haaland si zëvendësim i Mbappes

Ligue 1/La Liga

Haaland si zëvendësim i Mbappes

29/08/21 @ 09:25

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

27/08/21 @ 17:46

MARCA

Mbappe - menjëherë te Real Madrid

Champions League/Ligue 1/La Liga/Transfere

Mbappe - menjëherë te Real Madrid

26/08/21 @ 23:45

MEDIA TALK

Real i bën ofertë Mbappes

Ligue 1/La Liga/Transfere

Real i bën ofertë Mbappes

24/08/21 @ 21:30

LEVANTE 3-3 REAL MADRID

Karton i kuq, mbrojtësi portier, Vinicius shpëton pikën për Realin

La Liga

Karton i kuq, mbrojtësi portier, Vinicius shpëton pikën për Realin

23/08/21 @ 00:03

ATLETICO 1-0 ELCHE

Kampioni s’gabon, dy ndeshje dy fitore

La Liga

Kampioni s’gabon, dy ndeshje dy fitore

22/08/21 @ 21:56

BILBAO - BARCELONA

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj

22/08/21 @ 00:05

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

20/08/21 @ 17:25

BARCELONA

Manaj në listë për ndeshje ndaj Bilbaos

La Liga

Manaj në listë për ndeshje ndaj Bilbaos

20/08/21 @ 11:57

EMIRATES

Odegaard i Arsenalit, mungon në fundjavë

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard i Arsenalit, mungon në fundjavë

20/08/21 @ 09:31


 
Të gjitha lajmet nga La Liga