Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STEVEN NZONZI

Roma zyrtarizon largimin e Nzonzit

Roma zyrtarizon largimin e Nzonzit


16 August, 2019 @16:34

Skuadra italiane, Roma, para pak çastesh ka bërë të ditur se futbollisti i saj, Steven Nzonzi është larguar në drejtim të Galatasarayit.

Nzonzi është huazuar nga Roma te Galatasaray për stinorin 2019/20.

Mesfushori 30 vjeç, që ka bërë karrierë në Premier Ligë me Blackburnin dhe Stoke Cityn dhe së fundi Sevillan para se t’i bashkohet Romës - do të jetë përforcimi i radhës në mesfushën e kampionit të Turqisë, që do të garojë në Ligë të Kampionëve këtë stinor.


FERIZAJI

Ferizaji me 4 përforcime nga Gana

FFK Superliga/Transfere

Ferizaji me 4 përforcime nga Gana

16/08/19 @ 16:13

DRITA

Drita forcon mbrojtjen me Cuculin

FFK Superliga/Transfere

Drita forcon mbrojtjen me Cuculin

16/08/19 @ 15:40

UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i Champions Leagues, KFF Mitrovica kupton kundërshtarin

FFK Superliga/Champions League/International

Shorti i Champions Leagues, KFF Mitrovica kupton kundërshtarin

16/08/19 @ 14:12

Analizë: 2019/2020

Bundesliga 2019/2020 - Parashikim

Bundesliga/Analiza

Bundesliga 2019/2020 - Parashikim

16/08/19 @ 13:58

XHIRO 1

Gjyqtarët e xhiros hapëse

FFK Superliga

Gjyqtarët e xhiros hapëse

16/08/19 @ 13:44

Analizë: 2019/2020

La Liga 2019/2020 - Parashikim

La Liga/Analiza

La Liga 2019/2020 - Parashikim

16/08/19 @ 13:28

NGA FFK-ja

FFK anulon kartonët e stinorit të kaluar për futbollistët

FFK Superliga/FFK Liga e parë

FFK anulon kartonët e stinorit të kaluar për futbollistët

16/08/19 @ 12:07

PËRFORCIMI I FUNDIT

Labinot Ibrahimi arrin para ndeshjes së parë

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Labinot Ibrahimi arrin para ndeshjes së parë

16/08/19 @ 11:17

DUKAGJINI

6 përforcime nga Dukagjini

FFK Superliga

6 përforcime nga Dukagjini

16/08/19 @ 00:12

LIRIDON FETAHAJ

2 vjet te Ballkani

FFK Superliga

2 vjet te Ballkani

15/08/19 @ 23:31

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

TRANSFERE

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

Serie A/La Liga/Transfere

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

23/06/21 @ 15:50

SERIE A

Milan ka gjetur zëvendësuesin e Çalhanoglu

Serie A/Transfere

Milan ka gjetur zëvendësuesin e Çalhanoglu

22/06/21 @ 20:00

TRANSFER

Inter zyrtarizon Çalhanoğlun

Serie A/Transfere

Inter zyrtarizon Çalhanoğlun

22/06/21 @ 18:48

SERIE A

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

Serie A/Transfere

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

21/06/21 @ 19:30

SERIE A

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

Serie A/Transfere

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

20/06/21 @ 20:50

TRANSFERE

Ndizet gara për Locatellin

Serie A/Transfere

Ndizet gara për Locatellin

20/06/21 @ 15:40

SERIE A

5 largime te Milani

Serie A/Transfere

5 largime te Milani

20/06/21 @ 14:25

SERIE A

Radu tek Inter?

Serie A/Transfere

Radu tek Inter?

19/06/21 @ 20:50

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50


 
Të gjitha lajmet nga Serie A