Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SAMIR UJKANI

Rruga që duhet vazhduar

Foto: FFK

Rruga që duhet vazhduar


4 June, 2016 @12:44

Kapiteni i reprezentacionit të Kosovës, Samir Ujkani, pas fitores së djeshme të Kosovës ndaj Ishujve Faroe ka thënë se ekipi duhet të vazhdojë në këtë rrugë.

“Ishujt Faroe janë shumë ekip i mirë. Jam i kënaqur me këtë fitore dhe kjo është rruga që duhet të vazhdojmë. Ne dëshmuam se dimë të luajmë dhe jemi kompakt. Po përmirësohemi nga ndeshja në ndeshje,” ka thënë Ujkani pas fitores 2-0 të Kosovës dje.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja