Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRANIT XHAKA

Shpjegon atletet e reja

Shpjegon atletet e reja


21 June, 2016 @8:53

Mesfushori i reprezentacionit të Zvicrës, Granit Xhaka, ka lansuar sot atletet e reja të tij, ndërsa aty janë vërejtur mbishkrime dhe ngjyra të ndryshme, për të cilët ai ka dhënë shpjegime.

“Kurora me G. diamant dhe L tregojnë dashurinë ndaj të fejuarës sime. Ngjyra pembe simbolizon tërë familjen time. U kam borxh gjithçka atyre. Bob 92 është shoku im më i mirë dhe është si familje për mua. Agoni është kushëri imi që më përkrah kurdo që mundet dhe e kam model,” ka shkruar Xhaka në Facebook sot.

Xhaka është duke kaluar Kampionat Europian të shkëlqyeshëm me Zvicrën. Ai dy herë u zgjodh lojtari më i mirë i ndeshjes, nga 3 takimet e zviceranëve. Zvicra ka siguruar të tetën e finales duke u kualifikuar si vendi i dytë në Grupin A.

f


GIANNI DE BIASI

Arrin 100 mijë përcjellës

Kombëtarja

Arrin 100 mijë përcjellës

21/06/16 @ 08:41

HAPET ARKA

1 milionë euro premi për kuqezinjtë

Kombëtarja

1 milionë euro premi për kuqezinjtë

21/06/16 @ 08:24

DUELET

Rivalët e ekipeve shqiptare në Europa Ligë

FSHF Kategoria Superiore/Europa League

Rivalët e ekipeve shqiptare në Europa Ligë

21/06/16 @ 08:19

GJOBA

€100’000 gjoba për ndërprerje

UEFA Euro 2016

€100’000 gjoba për ndërprerje

21/06/16 @ 08:14

DITARI NR. 11 @ EURO2016

Perfeksionimi i Gareth Bale

UEFA Euro 2016/Analiza

Perfeksionimi i Gareth Bale

21/06/16 @ 08:02

GRUPI B

Anglia humb vendin e parë

UEFA Euro 2016

Anglia humb vendin e parë

20/06/16 @ 22:52

GRUPI B

Fitore për kualifikim si lider

UEFA Euro 2016

Fitore për kualifikim si lider

20/06/16 @ 22:49

GRUPI B

Formacionet zyrtare: Rusi-Uells

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Rusi-Uells

20/06/16 @ 20:00

GRUPI B

Formacionet zyrtare: Sllovaki-Angli

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Sllovaki-Angli

20/06/16 @ 19:55

KONFERENCA

Shpresojmë të na buzëqeshë fati

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Shpresojmë të na buzëqeshë fati

20/06/16 @ 19:33

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

Premier League

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

24/07/21 @ 12:01

ZYRTARE

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

Premier League/Serie A/Transfere

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

24/07/21 @ 11:43

ZYRTARE

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

Premier League/Bundesliga/Transfere

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

23/07/21 @ 14:07

MEDIA TALK

City me rekord-transfer, sjell gol-makinën

Premier League/Transfere

City me rekord-transfer, sjell gol-makinën

23/07/21 @ 09:16

MEDIA TALK

Granit Xhaka te Roma, afër fundit

Premier League/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Granit Xhaka te Roma, afër fundit

23/07/21 @ 09:14

MEDIA TALK

Refuzon 50 milionë! PSG po e kërkon

Premier League/Ligue 1/Transfere

Refuzon 50 milionë! PSG po e kërkon

23/07/21 @ 08:30

MEDIA TALK

Varane shumë afër Unitedit

Premier League/La Liga

Varane shumë afër Unitedit

23/07/21 @ 08:27

TRAJERI ME KONTRATË TË RE AFATGJATE

Norwich vazhdon besimin te Farke

Premier League/Transfere

Norwich vazhdon besimin te Farke

22/07/21 @ 14:45

MILOT RASHICA

Dita e parë e Rashicës në Norwich

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Dita e parë e Rashicës në Norwich

22/07/21 @ 14:38

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23


 
Të gjitha lajmet nga Premier League