Të gjitha lajmet

PUBLIKOHEN STARTUESIT

Suedia - Kosova, 11-shet startuese

Suedia - Kosova, 11-shet startuese

12 January, 2020 @15:17

Bernard Challandes ka vendosur për këtë 11-she për ndeshje me Suedinë.

KOSOVA: Visar Bekaj, Armend Thaqi, Fidan Aliti (C), Lirim Kastrati, Herolind Shala, Zymer Bytyqi, Florian Loshaj, Flamur Kastrati, Ylldren Ibrahimaj, Elbasan Rashani dhe Leotrim Bekteshi.

SUEDIA: Andersson, Da Graca, Erlingmark, Hedlund, Kacaniklic, Pettersson, Saletros, Sandberg, Soder, Tankovic dhe Une-Larsson.

BASTORET

Suedia favorite e madhe para ndeshjes

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

12 January, 2020 @14:25

Bastoret botëore para ndeshjes miqësore të Kosovës ndaj Suedisë kanë dalë me opcionet e tyre për të bastuar këtë ndeshje.…

KOSOVA - SUEDIA

Transmetimi: Kosova - Suedia

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

12 January, 2020 @13:01

Përfaqësuesja e Kosovës, sot në ora 15:45, do të luaj miqësore me Suedinë. LISTA E PLOTË E KOSOVËS Ndeshja…

KOSOVA - SUEDIA

Sot miqësorja Kosova - Suedia

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

12 January, 2020 @11:17

Përfaqësuesja e Kosovës, sot do të luaj miqësore me Suedinë. Ndeshja do të fillojë në ora 15:45, derisa do të…

CHAMPIONSHIP

Nuhiu asist dhe gol ndaj Leedsit, Wednesday në pozitat play-off

11 January, 2020 @17:57

I inkuadruar në lojë në pjesën e dytë, Atdhe Nuhiu sot luajti rol të madh në fitoren që Sheffield Wednesday…

MEDIAT TURKE

“Pa Muriqin s’bëhemi kampion!”

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

11 January, 2020 @14:57

Fenerbahçe definitivisht nuk dëshiron shitjen e Vedat Muriqit në afatin kalimtar të janarit. Ofertat që po i merr Fenerbahçe…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja