Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EUROPA LEAGUE

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, kualifikohet në 1/8 e finales në EL

FOTO / Europa League

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, kualifikohet në 1/8 e finales në EL


25 February, 2021 @22:53

Me fitoren minimale 1-0 ndaj Krasnodarit, skuadra kroate Dinamo Zagreb u kualifikua në 1/8 e finales në Europa Leagues.

Goli i vetëm erdhi nga Mislav Orsic në minutën e 31’, derisa mesfushori maqedonas, m prejardhje shqiptare, Arian Ademi, luajti 90 minuta për Zagrebin.

Dinamo kishte mposhtur Krasnodarin edhe në ndeshjen parë me rezultat 2-3.

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati, nuk u inkuadrua asnjë minutën për skudrën kroate.


PREMIER LEAGUE

Sam Allardyce: Rënia nga liga nuk më dëmton mua

Premier League

Sam Allardyce: Rënia nga liga nuk më dëmton mua

25/02/21 @ 21:47

EUROPA LEAGUE

Përfundon aventura e Europa Leagues për Rrahmanin

Europa League

Përfundon aventura e Europa Leagues për Rrahmanin

25/02/21 @ 21:27

EUROPA LEAGUE

Dyshja Auba & Saka kualifikojnë Arsenalin

Europa League

Dyshja Auba & Saka kualifikojnë Arsenalin

25/02/21 @ 21:14

EUROPA LEAGUE

Lirim Kastrati rezervë kundër Krasnodarit

Europa League

Lirim Kastrati rezervë kundër Krasnodarit

25/02/21 @ 20:21

LIGUE 1

Drejtori i PSG thotë se situata e Kean është e ndërlikuar

Drejtori i PSG thotë se situata e Kean është e ndërlikuar

25/02/21 @ 19:46

INTERNATIONAL

Henrry jep dorëheqje nga Montreal Impact

International

Henrry jep dorëheqje nga Montreal Impact

25/02/21 @ 19:21

MEDIA TALK

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

Europa League/Premier League/Transfere

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

09/05/21 @ 13:37

SUPERLIGA EVROPIANE

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

Champions League/Europa League

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

07/05/21 @ 20:51

ARSENAL - VILLARREAL

Barazim në Londër, Villarreali në finale!

Europa League

Barazim në Londër, Villarreali në finale!

06/05/21 @ 23:14

ROMA - MANCHESTER UNITED

Fitore e Romës në Itali, në finale shkon United

Europa League

Fitore e Romës në Itali, në finale shkon United

06/05/21 @ 22:59

ARSENAL

Aubameyang ka humbur katër kilogram

Europa League/Premier League

Aubameyang ka humbur katër kilogram

06/05/21 @ 15:03

JOSE MOURINHO

Perandori i ri i Romës

Europa League/Serie A

Perandori i ri i Romës

05/05/21 @ 09:58

GDANSK

Mbi 9 mijë tifozë në finale

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Mbi 9 mijë tifozë në finale

04/05/21 @ 00:26

MEDIA TALK

Roma pas Van de Beek

Europa League/Premier League/Serie A/Transfere

Roma pas Van de Beek

03/05/21 @ 13:34

VILLARREAL - ROMA

Pepe mban gjallë Arsenalin, finalisti vendoset në Londër

Europa League

Pepe mban gjallë Arsenalin, finalisti vendoset në Londër

29/04/21 @ 23:11

UNITED - ROMA

United zgjohet në pjesën e dytë, i afrohet finales

Europa League

United zgjohet në pjesën e dytë, i afrohet finales

29/04/21 @ 22:59


 
Të gjitha lajmet nga Europa League