Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EUROPA LEAGUE

Përfundon aventura e Europa Leagues për Rrahmanin

Përfundon aventura e Europa Leagues për Rrahmanin


25 February, 2021 @21:27

Napoli e fitoi ndeshjen me rezultat 2-1 kundër Granadas, por u eliminua nga Europa League.

Skuadra italiane në ndeshjen e parë kishte pësuar me rezultat 2-0 kundër skuadrës spanjolle.

Napoli kaloi në epërsi që në minutën e 3’ me Piotr Zielinski, derisa rezultati u barazua në minutën e 25’ me Angel Montoro.

Në minutën e 59’, Napoli kaloi përsëri në epërsi me golin e Fabian Ruiz, derisa nuk mjaftoi për t’u kualifikuar në çerekfinale.

Amir Rrahmani në këtë ndeshje luajti 90 minutën për Napolin.


EUROPA LEAGUE

Dyshja Auba & Saka kualifikojnë Arsenalin

Europa League

Dyshja Auba & Saka kualifikojnë Arsenalin

25/02/21 @ 21:14

EUROPA LEAGUE

Lirim Kastrati rezervë kundër Krasnodarit

Europa League

Lirim Kastrati rezervë kundër Krasnodarit

25/02/21 @ 20:21

INTERNATIONAL

Henrry jep dorëheqje nga Montreal Impact

International

Henrry jep dorëheqje nga Montreal Impact

25/02/21 @ 19:21

LIGUE 1

Neymar në dyshime, Di Maria rikthehet kundër Barcelonës

Ligue 1

Neymar në dyshime, Di Maria rikthehet kundër Barcelonës

25/02/21 @ 19:09

LA LIGA

Casemiro mungon në ndeshjen e kthimit

La Liga

Casemiro mungon në ndeshjen e kthimit

25/02/21 @ 18:47

NAPOLI - GRANADA

Rrahmani startues kundër Granadas

Europa League

Rrahmani startues kundër Granadas

25/02/21 @ 18:16

MEDIA TALK

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

Europa League/Premier League/Transfere

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

09/05/21 @ 13:37

SUPERLIGA EVROPIANE

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

Champions League/Europa League

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

07/05/21 @ 20:51

ARSENAL - VILLARREAL

Barazim në Londër, Villarreali në finale!

Europa League

Barazim në Londër, Villarreali në finale!

06/05/21 @ 23:14

ROMA - MANCHESTER UNITED

Fitore e Romës në Itali, në finale shkon United

Europa League

Fitore e Romës në Itali, në finale shkon United

06/05/21 @ 22:59

ARSENAL

Aubameyang ka humbur katër kilogram

Europa League/Premier League

Aubameyang ka humbur katër kilogram

06/05/21 @ 15:03

JOSE MOURINHO

Perandori i ri i Romës

Europa League/Serie A

Perandori i ri i Romës

05/05/21 @ 09:58

GDANSK

Mbi 9 mijë tifozë në finale

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Mbi 9 mijë tifozë në finale

04/05/21 @ 00:26

MEDIA TALK

Roma pas Van de Beek

Europa League/Premier League/Serie A/Transfere

Roma pas Van de Beek

03/05/21 @ 13:34

VILLARREAL - ROMA

Pepe mban gjallë Arsenalin, finalisti vendoset në Londër

Europa League

Pepe mban gjallë Arsenalin, finalisti vendoset në Londër

29/04/21 @ 23:11

UNITED - ROMA

United zgjohet në pjesën e dytë, i afrohet finales

Europa League

United zgjohet në pjesën e dytë, i afrohet finales

29/04/21 @ 22:59


 
Të gjitha lajmet nga Europa League