Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ENIS ZABËRGJA

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia


14 June, 2016 @13:01

Sulmuesi i deritashëm i Llapit të Podujevës, Enis Zabërgja, është përforcimi i ri i Hajvalisë.

Skuadra nënkampione e Kosovës pak minuta më parë ka bërë të ditur se është përforcuar me sulmuesin me përvojë nga Superliga, i cili ka nënshkruar marrëveshjen për stinorin e ardhshëm.

Zabërgja ka shënuar 5 gola në stinorin e kaluar për Llapin.


KUQEZINJTË

Aterojnë në Marseille

Shqipëria/UEFA Euro 2016

Aterojnë në Marseille

14/06/16 @ 12:38

HAJVALIA

Hajvalia me trajner të ri

FFK Superliga/Transfere

Hajvalia me trajner të ri

14/06/16 @ 11:40

COSMOPOLITAN

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

UEFA Euro 2016

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

14/06/16 @ 11:32

MEDIA

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:45

EVERTON

Zyrtarizohet Koeman

Premier League/Transfere

Zyrtarizohet Koeman

14/06/16 @ 10:36

KUQEZINJTË

Nisen për në ‘Velodrome’

Shqipëria/UEFA Euro 2016

Nisen për në ‘Velodrome’

14/06/16 @ 10:23

E MARTË

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:10

ZBULOHEN

3 transferet e Prishtinës

FFK Superliga/Transfere

3 transferet e Prishtinës

14/06/16 @ 09:04

ABRASHI

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

Shqipëria/UEFA Euro 2016

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

13/06/16 @ 23:10

LENJANI

I njohim mirë, japim maksimumin

Shqipëria/UEFA Euro 2016

I njohim mirë, japim maksimumin

13/06/16 @ 23:03

COURTNEY FELLS

Nëse luftojmë njëjtë, e fitojmë titullin

Liga Unike

Nëse luftojmë njëjtë, e fitojmë titullin

21/04/22 @ 01:43

ADIS BECIRAGIC

Besojmë në trofe!

Liga Unike

Besojmë në trofe!

21/04/22 @ 01:29

RAMIZ SADIKU 1-3 VITIA

E dyta me radhë, Vitia ende shpreson në mbijetesë

FFK Liga e parë

E dyta me radhë, Vitia ende shpreson në mbijetesë

21/04/22 @ 01:05

VIDEO

Highlights: Peja - Prizreni’16

Liga Unike

Highlights: Peja - Prizreni’16

21/04/22 @ 00:51

FUSHË KOSOVA 1-2 VLLAZNIA

Vllaznia i shkakton humbjen e parë pranverore Fushë Kosovës

FFK Liga e parë

Vllaznia i shkakton humbjen e parë pranverore Fushë Kosovës

21/04/22 @ 00:44

VIDEO

Highlights: Ylli - Teuta

Liga Unike

Highlights: Ylli - Teuta

21/04/22 @ 00:32

ARBËRIA - FERIZAJI

E nënta radhazi, aromë Superlige në Ferizaj

FFK Liga e parë

E nënta radhazi, aromë Superlige në Ferizaj

21/04/22 @ 00:29

FINAL FOUR | PEJA - PRIZRENI'16

Drama i takon Pejës, arrihet finalja

Liga Unike

Drama i takon Pejës, arrihet finalja

20/04/22 @ 22:03

PEJA - PRIZRENI '16

Peja - Prizreni ‘16, pesëshet startuese

Liga Unike

Peja - Prizreni ‘16, pesëshet startuese

20/04/22 @ 20:20

PLAYOFF QUARTERFINALS

Balkan eliminon Prishtinën nga BIBL

Balkan League

Balkan eliminon Prishtinën nga BIBL

20/04/22 @ 20:12


 
Të gjitha lajmet nga