Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (18)

Superliga - Formacioni i javës (18)


13 December, 2021 @10:53

Pas ndeshjeve të javës 18, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Enea Koliçi (Gjilani); Tomislav Sorsa (Gjilani), Bruno Arrabal (Drenica), Prince Balde (Drita), Ilir Blakçori (Drita); Albert Dabiqaj (Gjilani), Kushtrim Shabani (Llapi), Arbnor Ramadani (Llapi); Jean Carioca (Dukagjini), Gerhard Progni (Gjilani); Kreshnik Uka (Drenica).


REAL MADRID 2-0 ATLETICO MADRID

Real Madrid rrit dallimin me fitore në derbi

La Liga

Real Madrid rrit dallimin me fitore në derbi

12/12/21 @ 23:27

INTER 4-0 CAGLIARI

Kampioni merr kreun pas 17 xhirosh

Serie A

Kampioni merr kreun pas 17 xhirosh

12/12/21 @ 23:01

BALLKANI - GJILANI

Falë Super Gerhard Prognit, Gjilani pushon si lider i Superligës

FFK Superliga

Falë Super Gerhard Prognit, Gjilani pushon si lider i Superligës

12/12/21 @ 15:25

MALISHEVA - DUKAGJINI

Katër gola në Malishevë, pikët ndahen

FFK Superliga

Katër gola në Malishevë, pikët ndahen

12/12/21 @ 14:52

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Gjilani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Ballkani - Gjilani

12/12/21 @ 13:18

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini

12/12/21 @ 12:02

STAR OF THE GAMEWEEK V

Ergyn Ahmeti (Llapi) - Ylli i javës (5)

FFK Superliga

Ergyn Ahmeti (Llapi) - Ylli i javës (5)

18/09/23 @ 13:58

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (5)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (5)

17/09/23 @ 20:21

PAS FITOREVE RADHAZI, NDALET BALLKANI!

Dukagjini ndal Ballkanin!

FFK Superliga

Dukagjini ndal Ballkanin!

17/09/23 @ 19:03

DERBI I VJETËR - RIKTHEHET ME DRAMË!

Barazim në dramën mes Prishtinës e Lirisë

FFK Superliga

Barazim në dramën mes Prishtinës e Lirisë

17/09/23 @ 18:31

FORMACIONET ZYRTARE

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

FFK Superliga

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

17/09/23 @ 15:13

FORMACIONET ZYRTARE

Prishtina - Liria, 11-shet startuese

FFK Superliga

Prishtina - Liria, 11-shet startuese

17/09/23 @ 15:11

PIKA E PARË E PAMPURËVE

Fushë Kosova merr pikën e parë të stinorit, ndalë Dritën

FFK Superliga

Fushë Kosova merr pikën e parë të stinorit, ndalë Dritën

16/09/23 @ 17:48

FITORJA E PARË

Shabani i sjell fitoren e parë sezonale Gjilanit

FFK Superliga

Shabani i sjell fitoren e parë sezonale Gjilanit

16/09/23 @ 17:40

TRIUMF PËR KRYE TË RENDITJES

Llapi mposht Feronikelin’74 dhe merr kreun e Superligës

FFK Superliga

Llapi mposht Feronikelin’74 dhe merr kreun e Superligës

16/09/23 @ 17:31

FUSHË KOSOVA - DRITA

Fushë Kosova - Drita, 11-shet startuese

FFK Superliga

Fushë Kosova - Drita, 11-shet startuese

16/09/23 @ 14:27


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga