Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (6)

Superliga - Formacioni i javës (6)


27 September, 2021 @16:56

Pas ndeshjeve të javës 6, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Enea Koliçi (Gjilani); Arbër Pira (Malisheva), Ardin Dallku (Dukagjini), Agon Xhaka (Malisheva), Armend Halili (Gjilani); Besar Musolli (Gjilani), Endrit Krasniqi (Prishtina), Gerhard Progni (Gjilani); Kreshnik Uka (Drenica), Leotrim Kryeziu (Prishtina), Mendurim Hoti (Prishtina).


STAR OF THE GAMEWEEK

Gerhard Progni (KF Gjilani), Ylli i javës (6)

FFK Superliga

Gerhard Progni (KF Gjilani), Ylli i javës (6)

27/09/21 @ 15:45

FERENCVAROS - UJPEST

Myrto Uzuni shkëlqen në derbi

International/Sportistë shqiptarë në botë

Myrto Uzuni shkëlqen në derbi

27/09/21 @ 08:40

PRISHTINA

Prishtina për herë të parë në xhiron e gjashtë...

FFK Superliga

Prishtina për herë të parë në xhiron e gjashtë...

26/09/21 @ 18:30

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

FFK Superliga

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

26/09/21 @ 18:12

VUSHTRRIA 4-3 RAMIZ SADIKU

Në goleadë fiton Vushtrria dhe del në pozitën e dytë

FFK Liga e parë

Në goleadë fiton Vushtrria dhe del në pozitën e dytë

26/09/21 @ 18:12

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

FFK Superliga

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

26/09/21 @ 17:52

STAR OF THE GAMEWEEK

Gerhard Progni (KF Gjilani), Ylli i javës (6)

FFK Superliga

Gerhard Progni (KF Gjilani), Ylli i javës (6)

27/09/21 @ 15:45

PRISHTINA

Prishtina për herë të parë në xhiron e gjashtë...

FFK Superliga

Prishtina për herë të parë në xhiron e gjashtë...

26/09/21 @ 18:30

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

FFK Superliga

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

26/09/21 @ 18:12

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

FFK Superliga

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

26/09/21 @ 17:52

DRITA - GJILANI

Derbi i Anamoravës i takoi Gjilanit

FFK Superliga

Derbi i Anamoravës i takoi Gjilanit

26/09/21 @ 17:47

DRITA

Njoftimi i fundit: Nuk ka bileta më për superderbi

FFK Superliga

Njoftimi i fundit: Nuk ka bileta më për superderbi

26/09/21 @ 11:33

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut

FFK Superliga

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut

26/09/21 @ 10:45

DRITA - GJILANI

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

FFK Superliga

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

26/09/21 @ 10:20

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

FFK Superliga

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

26/09/21 @ 10:09

ULPIANA 0-0 DUKAGJINI

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

FFK Superliga

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

25/09/21 @ 17:06


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga