Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ME VAR NGA XHIROJA E PARË

Superliga nis të shtunën, përcaktohen referët e ndeshjeve

Superliga nis të shtunën, përcaktohen referët e ndeshjeve


19 August, 2021 @17:55

FFK ka bërë të ditur sot se janë përcaktuar referët e ndeshjeve të xhiros së parë të Superligës 2021/22, ndërsa tash përveç katërshes në fushë, do të kemi edhe referët për VAR dhe asistentët e VAR-it bashkë me operatorin e tyre.

Kështu, duke nisur këtë të shtunë prej orës 17:00 sipas radhës:

E shtunë:
17:00 | DRITA - FERONIKELI — Besfort Kasumi, kryesor; Edmond Zeqiri, Fatmir Sekiraqa, Gramos Shala, i katërt; Erdall Zasella VAR, Imran Kabashi AVAR, Genc Heta operator.

17:00 | DRENICA - GJILANI — Genc Nuza, kryesor; Fatlum Berisha, Bujar Selimaj, Ilir Mehmeti, i katërt; Dardan Çaka VAR, Isak Ceroviku AVAR, Bergin Demaj operator.

17:00 | LLAPI - ULPIANA — Alban Shala, kryesor; Lumturije Muhadri, Meriton Berisha, Burim Jahmurataj, i katërt; Mentor Ajeti VAR, Arben Halilaj AVAR, Arianit Rrmoku operator.

E diel:
17:00 | MALISHEVA - PRISHTINA — Shpëtim Murtezi, kryesor; Fatlum Jashari, Hekuran Osmani, Bardh Ajeti, i katërt; Valbon Hoxha VAR, Elvis Bicaj AVAR, Naser Krasniqi operator.

17:00 | BALLKANI - DUKAGJINI — Visar Kastrati, kryesor; Besnik Morina, Granit Hyseni, Mervan Bejtullahu, i katërt; Lirim Jashari VAR, Eridon Podvorica AVAR, Arian Hyseni opertaor.


DATA E SHITJES

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

19/08/21 @ 17:43

DUELET E SHTATORIT

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

19/08/21 @ 17:34

PRISHTINA

Kampionja me mbrojtës nga Nigeria

FFK Superliga/Transfere

Kampionja me mbrojtës nga Nigeria

19/08/21 @ 17:22

WERDER BREMEN

Pas rënies, një ekip i plotë largohet

Bundesliga/Transfere

Pas rënies, një ekip i plotë largohet

19/08/21 @ 15:19

EMIRATES

Arsenal kompleton Odegaardin

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenal kompleton Odegaardin

19/08/21 @ 15:05

SHORTI

Caktohet data për shortin e Ligës së Dytë dhe të juniorëve

FFK Liga e Dytë

Caktohet data për shortin e Ligës së Dytë dhe të juniorëve

19/08/21 @ 14:57

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

PRISHTINA

Kampionja me mbrojtës nga Nigeria

FFK Superliga/Transfere

Kampionja me mbrojtës nga Nigeria

19/08/21 @ 17:22

PARA DUELIT HISTORIK

Malisheva gati për Superligë, e pret kampionen

FFK Superliga

Malisheva gati për Superligë, e pret kampionen

19/08/21 @ 00:00

DRITA

Ndahen rrugët me Kastriot Rexhën

FFK Superliga/Transfere

Ndahen rrugët me Kastriot Rexhën

18/08/21 @ 21:55

DRITA

Drita kalon në nivel tjetër, komunikimi me mediat

FFK Superliga

Drita kalon në nivel tjetër, komunikimi me mediat

18/08/21 @ 21:34

PAS SUPERKUPËS

Batatina: Objektivi, titulli kampion!

FFK Superliga

Batatina: Objektivi, titulli kampion!

18/08/21 @ 12:30

TROFEU

Reagimi i Llapit pas trofeut të fituar

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Reagimi i Llapit pas trofeut të fituar

17/08/21 @ 23:49

SUPERKUPA: PRISHTINA - LLAPI

Llapi mposhtë kampionin, fiton Superkupën

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Llapi mposhtë kampionin, fiton Superkupën

17/08/21 @ 23:18

BALLKANI

Ballkani përforcon portën me portierin kampion

FFK Superliga/Transfere

Ballkani përforcon portën me portierin kampion

17/08/21 @ 18:38

KLINË

Dy përforcime me përvojë të Dukagjini

FFK Superliga/Transfere

Dy përforcime me përvojë të Dukagjini

17/08/21 @ 12:45

SUPERKUPA

Çaka kryesor në fushë, Kastrati në VAR

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Çaka kryesor në fushë, Kastrati në VAR

16/08/21 @ 22:22


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga