Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Ulpiana-Prishtina, 11-shet startuese

Ulpiana-Prishtina, 11-shet startuese


27 November, 2021 @11:41

Ndeshja e vetme e ditës luhet në Sami Kelmendi të Lipjanit, ndërsa Ulpiana dëshiron të mos lëshojë pikë ndaj Prishtinës, që po merr veten me trajnerin e ri të saj.

Para ndeshjes, Edlir Tetova i Ulpianës dhe Abdulah Ibrakovic i Prishtinës kanë vendosur për këto 11-she startuese:

ULPIANA: 64. Ajeti; 2. Rapuca, 3. Musliu, 4. Makolli, 33. Shkalla; 18. Qerimi, 14. Mustafa, 23. Rezi; 25. Iran Jr., 77. Selimi, 9. Marclei Santos (kap.).

Në bankë: Kelmendi, Bylykbashi, Shala, Blakqori, Avdyli, Gjoni, Boudega, Bikliqi dhe Basha.

Ulpiana

PRISHTINA: 1. Betim Halimi; 2. Besnik Krasniqi, 28. Leotrim Bekteshi, 5. Sodiq Atanda, 3. Gledi Mici; 13. Erando Karabeci, 7. Lorik Boshnjaku (kap.), 15. Gauthier Mankenda, 23. Leonit Abazi; 77. Oto John, 9. Leotrim Kryeziu.

Në bankë: 12. Ardit Nika, 6. Arlind Shabani, 11. Mendurim Hoti, 18. Samuel Mone Andoh, 21. Bleart Tolaj, 22. Olti Mehmeti, 32. Kristi Vangjeli, 88. Sabien Lilaj, 4. Benet Ismaili.

Prishtina XI


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga