Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VLLAZNIA - KIKA

Vllaznia-Kika ndahen në paqe

Vllaznia-Kika ndahen në paqe


29 September, 2021 @20:55

Përveç A&N-Istogut, në xhiron e gjashtë të Ligës së Parë, edhe Vllaznia me Kikën barazuan me rezultat 1-1.

Goli i Kikës erdhi nga Valmir Ramadani.

TABELA AKTUALE

Kika ende nuk u njoftua me fitore dhe e regjistroi barazimin e katërt të stinorit dhe me 4 pikë gjendet në pozitën e fundit, kurse Vllaznia me 9 pikë gjendet në pozitën e tretë.

Në xhiron e shtatë Kika e pret liderin 2 Korriku, derisa Vllaznia takohet me Vushtrrinë.


RAMIZ SADIKU - ARBËRIA

E dyta rresht për Arbërinë, largohet nga pjesa e poshtme

FFK Liga e parë

E dyta rresht për Arbërinë, largohet nga pjesa e poshtme

29/09/21 @ 20:47

FUSHË KOSOVA - VUSHTRRIA

Taulant Avdyli ngrit Vushtrrinë në pozitën e dytë

FFK Liga e parë

Taulant Avdyli ngrit Vushtrrinë në pozitën e dytë

29/09/21 @ 20:37

2 KORRIKU - VITIA

2 Korriku vazhdon kryesimin pa humbje

FFK Liga e parë

2 Korriku vazhdon kryesimin pa humbje

29/09/21 @ 20:32

LIRIA - BESA

Liria shfrytëzon Besën për fitoren e parë

FFK Liga e parë

Liria shfrytëzon Besën për fitoren e parë

29/09/21 @ 19:22

RAHOVECI - ONIX

Rexhaj shënon, Onixi ngritet

FFK Liga e parë

Rexhaj shënon, Onixi ngritet

29/09/21 @ 19:19

A&N - ISTOGU

A&N rrëmben pikën në minutat shtesë

FFK Liga e parë

A&N rrëmben pikën në minutat shtesë

29/09/21 @ 19:16

DRENASI - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përmbysje, ruan kreun

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përmbysje, ruan kreun

29/09/21 @ 19:10

GJILANI - LLAPI

Vazhdon forma e Gjilanit, thellohet kriza e Llapit

FFK Superliga

Vazhdon forma e Gjilanit, thellohet kriza e Llapit

29/09/21 @ 17:50

BALLKANI - FERONIKELI

“Heshtja” në Suharekë, e largoi nga kryesimi Ballkanin

FFK Superliga

“Heshtja” në Suharekë, e largoi nga kryesimi Ballkanin

29/09/21 @ 17:45

DRENICA - MALISHEVA

Qaqi ngrit Drenicën në krye të Superligës

FFK Superliga

Qaqi ngrit Drenicën në krye të Superligës

29/09/21 @ 17:23

RAMIZ SADIKU - ARBËRIA

E dyta rresht për Arbërinë, largohet nga pjesa e poshtme

FFK Liga e parë

E dyta rresht për Arbërinë, largohet nga pjesa e poshtme

29/09/21 @ 20:47

FUSHË KOSOVA - VUSHTRRIA

Taulant Avdyli ngrit Vushtrrinë në pozitën e dytë

FFK Liga e parë

Taulant Avdyli ngrit Vushtrrinë në pozitën e dytë

29/09/21 @ 20:37

2 KORRIKU - VITIA

2 Korriku vazhdon kryesimin pa humbje

FFK Liga e parë

2 Korriku vazhdon kryesimin pa humbje

29/09/21 @ 20:32

LIRIA - BESA

Liria shfrytëzon Besën për fitoren e parë

FFK Liga e parë

Liria shfrytëzon Besën për fitoren e parë

29/09/21 @ 19:22

RAHOVECI - ONIX

Rexhaj shënon, Onixi ngritet

FFK Liga e parë

Rexhaj shënon, Onixi ngritet

29/09/21 @ 19:19

A&N - ISTOGU

A&N rrëmben pikën në minutat shtesë

FFK Liga e parë

A&N rrëmben pikën në minutat shtesë

29/09/21 @ 19:16

DRENASI - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përmbysje, ruan kreun

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përmbysje, ruan kreun

29/09/21 @ 19:10

TREPÇA'89 - TREPÇA

Rrahmani e Muja sjellin fitoren në derbi për lidership

FFK Liga e parë

Rrahmani e Muja sjellin fitoren në derbi për lidership

28/09/21 @ 21:07

FERIZAJI - FLAMURTARI

Debutimi me fitore për Morinën te Ferizaji

FFK Liga e parë

Debutimi me fitore për Morinën te Ferizaji

28/09/21 @ 21:00

MITROVICË

11-shet startuese, Trepça89 - Trepça

FFK Liga e parë

11-shet startuese, Trepça89 - Trepça

28/09/21 @ 14:32


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë