Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA

Vushtrria përforcon mbrojtjen

Vushtrria përforcon mbrojtjen


8 January, 2022 @14:40

Skuadra e Vushtrrisë po vazhdon me përforcime

Liderja e Grupit B në Ligën e Parë, arriti marrëveshjen me qendërmbrojtësin nga Durrësi, Mario Teqja.

Teqja 25 vjeçar, së fundi ishte pjesë e skuadrës Egnatia, derisa gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe te KF Erzeni.

TABELA AKTUALE

Vushtrria dje ka shtuar në skuadër lojtarët Dior Zabërgja dhe Leart Emini.


BUNDESLIGA

Bayern Munich e nis vitin me humbje

Bundesliga

Bayern Munich e nis vitin me humbje

07/01/22 @ 22:31

FERIZAJ

Ferizaji përforcohet me sulmuesin Sunaj Hasan

FFK Liga e parë

Ferizaji përforcohet me sulmuesin Sunaj Hasan

07/01/22 @ 20:39

VUSHTRRIA

Nga Arbëria te liderja

FFK Liga e parë

Nga Arbëria te liderja

07/01/22 @ 19:58

FERONIKELI

Dren Gashi largohet nga Feronikeli

FFK Superliga/Transfere

Dren Gashi largohet nga Feronikeli

07/01/22 @ 19:37

NORWICH

Milot Rashica rikthehet në stërvitje

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Milot Rashica rikthehet në stërvitje

07/01/22 @ 16:50

MEDIA TALK

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?

07/01/22 @ 09:33

FERIZAJ

Ferizaji përforcohet me sulmuesin Sunaj Hasan

FFK Liga e parë

Ferizaji përforcohet me sulmuesin Sunaj Hasan

07/01/22 @ 20:39

VUSHTRRIA

Nga Arbëria te liderja

FFK Liga e parë

Nga Arbëria te liderja

07/01/22 @ 19:58

PORTIERI

Armend Ruxhi rikthehet në Prizren

FFK Liga e parë/Transfere

Armend Ruxhi rikthehet në Prizren

06/01/22 @ 20:36

PODUJEVË

Llapi shton përvojë, duke zyrtarizuar Haxhiun ndihmës të parë të Batatinës

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Llapi shton përvojë, duke zyrtarizuar Haxhiun ndihmës të parë të Batatinës

06/01/22 @ 19:56

KF PHOENIX

Phoenixi zyrtarizon 6 përforcime, 4 prej tyre nga Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Phoenixi zyrtarizon 6 përforcime, 4 prej tyre nga Vëllaznimi

03/01/22 @ 14:36

LIGA E PARË

Onixi ndryshon emrin e klubit, tash quhet Phoenix

FFK Liga e parë

Onixi ndryshon emrin e klubit, tash quhet Phoenix

03/01/22 @ 14:29

UJQIT BARDHEKALTËR

Ferizaji shton përvojë në stafin e trajnerëve

FFK Liga e parë/Transfere

Ferizaji shton përvojë në stafin e trajnerëve

27/12/21 @ 14:43

GJESTI I REPREZENTUESIT

Milot Rashica me dhurata për futbollistët e rinj të Vushtrrisë

FFK Liga e parë/Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Milot Rashica me dhurata për futbollistët e rinj të Vushtrrisë

26/12/21 @ 12:32

FUSHË KOSOVË

Fushë Kosova mbyll vitin me stërvitjen relaksuese

FFK Liga e parë

Fushë Kosova mbyll vitin me stërvitjen relaksuese

24/12/21 @ 16:20

PRIZREN

A&N paralajmëron tre përforcime në ekip

FFK Liga e parë/Transfere

A&N paralajmëron tre përforcime në ekip

23/12/21 @ 17:49


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë