Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LUKA MODRIC

Zidane konfirmon interesimin

Zidane konfirmon interesimin


23 May, 2019 @14:46

Mesfushori kroat i Real Madridit, Luka Modric, që po përfolet për një largim të mundshëm nga skuadra, duket se do të qëndrojë te los blancos.

Cadena Cope ka pohuar se Zinedine Zidane personalisht ka informuar lojtarin që ai dëshiron ta ketë në ekip si opcion për sezonet e ardhshme.

Topi i Artë i vitit 2018 pritet që të konfirmohet për vazhdim kontrate pas fundit të sezonit, kurse ditë më parë nënshkroi edhe Toni Kroos.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga