Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MESFUSHORI HOLANDEZ

Barcelona identifikon dhe siguron talentin e Groningenit

Foto: MundoDeportivo

Barcelona identifikon dhe siguron talentin e Groningenit


23 May, 2019 @13:37

Skuadra e Barcelonës ka nënshkruar zyrtarisht kontratë deri në vitin 2022 me talentin holandez, Ludovit Reis.

Reis që do t’i mbush 19 vjet më 1 qershor, i ka kushtuar klubit katalonas 3.25 milionë euro, ndërsa ai në klauzolë do të ketë edhe vazhdimin opcional të kontratës deri më 2024.

Klauzola për lirimin e tij nga Barcelona është vendosur në 100 milionë euro, njofton sot Mundo Deportivo.

 


DUELET E RADHËS

Dalin në shitje biletat për Bullgari-Kosovë

Evropiani/Përfaqësuesja

Dalin në shitje biletat për Bullgari-Kosovë

23/05/19 @ 11:01

TRANSFERE TRANSFERE

Biznesi i Dortmundit

Bundesliga/Transfere

Biznesi i Dortmundit

23/05/19 @ 00:00

FINALJA E KUPËS TE FEMRAT

Me 7-she, Mitrovica fituese e Kupës

FFK Superliga

Me 7-she, Mitrovica fituese e Kupës

22/05/19 @ 23:36

ORARI

Orari i stërvitjeve të Kosovës

Evropiani/Përfaqësuesja

Orari i stërvitjeve të Kosovës

22/05/19 @ 12:59

PUBLIKOHEN FTESAT E KOSOVËS

Challandes me emra të rinj për Malin e Zi dhe Bullgarinë

Evropiani/Përfaqësuesja

Challandes me emra të rinj për Malin e Zi dhe Bullgarinë

22/05/19 @ 12:43

CHRISTIAN PULISIC

Një Hazard i ri

Premier League/Bundesliga/Transfere

Një Hazard i ri

22/05/19 @ 00:16

TË SIGURTIT

Kush ka siguruar fazën grupore të Ligës së Kampionëve deri tash?

Champions League

Kush ka siguruar fazën grupore të Ligës së Kampionëve deri tash?

21/05/19 @ 16:15

PAS VENDIMIT PËR MOSUDHËTIM

UEFA i përgjigjet Arsenalit për Mkhitaryanin

Europa League/Premier League

UEFA i përgjigjet Arsenalit për Mkhitaryanin

21/05/19 @ 16:08

ANDRE SILVA

Rikthehet në Milan

Serie A/La Liga/Transfere

Rikthehet në Milan

21/05/19 @ 15:07

KOMUNIKATA E KF FERONIKELI

Kampioni reagon për përfoljet

FFK Superliga

Kampioni reagon për përfoljet

21/05/19 @ 14:57

E FUNDIT

PSG del me video për Messin

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG del me video për Messin

10/08/21 @ 15:49

MEDIA TALK

Messi para zyrtarizimit si parisien

Ligue 1/La Liga/Transfere

Messi para zyrtarizimit si parisien

10/08/21 @ 13:42

BARCELONA

Aguero 10 javë jashtë fushave

La Liga

Aguero 10 javë jashtë fushave

09/08/21 @ 14:24

LIONEL MESSI

Lamtumira me lot

La Liga

Lamtumira me lot

08/08/21 @ 12:33

MEDIA TALK

Drejt Parisit, Messi para transferit të lirë

Ligue 1/La Liga/Transfere

Drejt Parisit, Messi para transferit të lirë

07/08/21 @ 11:27

MEDIA

Laporta konfirmon ndarjen, flet për përshëndetjen finale

La Liga

Laporta konfirmon ndarjen, flet për përshëndetjen finale

06/08/21 @ 13:59

BARCELONA

Zyrtare: Messi largohet nga Barcelona

La Liga/Transfere

Zyrtare: Messi largohet nga Barcelona

05/08/21 @ 19:53

BARCELONA

Manaj shënon përsëri në miqësoren e Barcelonës

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj shënon përsëri në miqësoren e Barcelonës

24/07/21 @ 21:57

CORONAVIRUS

Karim Benzema në izolim

La Liga

Karim Benzema në izolim

23/07/21 @ 11:18

MEDIA TALK

Varane shumë afër Unitedit

Premier League/La Liga

Varane shumë afër Unitedit

23/07/21 @ 08:27


 
Të gjitha lajmet nga La Liga