Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUELET E RADHËS

Dalin në shitje biletat për Bullgari-Kosovë

Dalin në shitje biletat për Bullgari-Kosovë


23 May, 2019 @11:01

Federata e Futbollit të Bullgarisë ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen kualifikuese Bullgaria-Kosova që do të zhvillohet më 10 qershor në 20:45 në Sofje.

Ndeshja që do të luhet në Vasil Levski, për hyrje ka çmimet prej 6 eurosh, më të lirat e deri te 20 euro më të shtrenjtat për publikun.

Kurse ato për VIP kanë çmimin 50 dhe 150 euro.

ORARI, NDESHJET dhe TABELAT DREJT EURO2020

Stadiumi Vasil Levski ka kapacitet prej 44 mijë ulësesh, ndërsa ky do të jetë dueli i dytë mes Bullgarisë dhe Kosovës në Grupin A kualifikues për EURO 2020.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Prishtinë kishte përfunduar 1-1.


TRANSFERE TRANSFERE

Biznesi i Dortmundit

Bundesliga/Transfere

Biznesi i Dortmundit

23/05/19 @ 00:00

FINALJA E KUPËS TE FEMRAT

Me 7-she, Mitrovica fituese e Kupës

FFK Superliga

Me 7-she, Mitrovica fituese e Kupës

22/05/19 @ 23:36

ORARI

Orari i stërvitjeve të Kosovës

Evropiani/Përfaqësuesja

Orari i stërvitjeve të Kosovës

22/05/19 @ 12:59

PUBLIKOHEN FTESAT E KOSOVËS

Challandes me emra të rinj për Malin e Zi dhe Bullgarinë

Evropiani/Përfaqësuesja

Challandes me emra të rinj për Malin e Zi dhe Bullgarinë

22/05/19 @ 12:43

CHRISTIAN PULISIC

Një Hazard i ri

Premier League/Bundesliga/Transfere

Një Hazard i ri

22/05/19 @ 00:16

TË SIGURTIT

Kush ka siguruar fazën grupore të Ligës së Kampionëve deri tash?

Champions League

Kush ka siguruar fazën grupore të Ligës së Kampionëve deri tash?

21/05/19 @ 16:15

PAS VENDIMIT PËR MOSUDHËTIM

UEFA i përgjigjet Arsenalit për Mkhitaryanin

Europa League/Premier League

UEFA i përgjigjet Arsenalit për Mkhitaryanin

21/05/19 @ 16:08

ANDRE SILVA

Rikthehet në Milan

Serie A/La Liga/Transfere

Rikthehet në Milan

21/05/19 @ 15:07

KOMUNIKATA E KF FERONIKELI

Kampioni reagon për përfoljet

FFK Superliga

Kampioni reagon për përfoljet

21/05/19 @ 14:57

OLIVIER GIROUD

Vazhdon në Stamford Bridge

Europa League/Premier League/Transfere

Vazhdon në Stamford Bridge

21/05/19 @ 14:47

KAMPIONATI EVROPIAN

Pesë  arrestime pas abuzimit racial

Evropiani/Transfere

Pesë  arrestime pas abuzimit racial

16/07/21 @ 11:15

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

TE PRISHTINA

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

Evropiani/Champions League/Europa League/International

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

14/07/21 @ 08:03

JUVENTUS

Chiesa i palëkundur

Evropiani/Serie A

Chiesa i palëkundur

13/07/21 @ 14:03

TOP 11

Ekipi më i mirë i EURO2020 nga UEFA

Evropiani/International

Ekipi më i mirë i EURO2020 nga UEFA

13/07/21 @ 11:37

GIORGIO CHIELLINI

Diçka magjike

Evropiani/Serie A/International

Diçka magjike

12/07/21 @ 11:54

PAS NDESHJES

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

Evropiani/Serie A/International

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

12/07/21 @ 01:01

PLAYER RATINGS @ FINAL

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

Evropiani/Serie A/International

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

12/07/21 @ 00:49

FINALJA EURO2020

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

Evropiani/Serie A/International

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

11/07/21 @ 23:55

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Italia - Anglia

11/07/21 @ 19:49


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani