Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

PRISHTINA

Zyba dhe Lilaj mungojnë për ndeshjet e ardhshme

Zyba dhe Lilaj mungojnë për ndeshjet e ardhshme


Teksti: Prishtina

15 July, 2021 @20:32

Të dy këta pësuan lëndime kundër Ferencvarosh dhe pas ekzaminimeve më të hollësishme nga doktor Qerim Kida, u konstatua edhe shkalla e lëndimit.

Të dy mesfushorët do të humbasin ndeshjen e së martës në Conference League kundër uellsianëve të Nomads.

Përderisa Lilaj mund të rikthehet për ndeshjen e dytë në Uells, për Zyben edhe nuk dihet me saktësi se sa gjatë do të mbetet jashtë fushës.


LIGA e PARË

Ardian Muja vazhdon kontratën me ish-kampionin

FFK Liga e parë

Ardian Muja vazhdon kontratën me ish-kampionin

15/07/21 @ 20:24

11-SHET

Formacionet zyrtare: Decic - Drita

Conference League

Formacionet zyrtare: Decic - Drita

15/07/21 @ 19:18

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi

Conference League

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi

15/07/21 @ 18:17

KRISTI VANGJELI

Jam te klubi më i madh në Kosovë, jam sikur vera

FFK Superliga/Europa League/International/Transfere

Jam te klubi më i madh në Kosovë, jam sikur vera

15/07/21 @ 15:40

KRISTI VANGJELI

Prishtina zyrtarizon ish-lojtarin e kombëtares

FFK Superliga/Europa League

Prishtina zyrtarizon ish-lojtarin e kombëtares

15/07/21 @ 13:57

INTERNATIONAL

Arjen Robben pensionohet nga futbolli

International

Arjen Robben pensionohet nga futbolli

15/07/21 @ 13:17

CONFERENCE LEAGUE

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur

Conference League

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur

15/07/21 @ 12:07

CONFERENCE LEAGUE

Drita kërkon kualifikimin

Conference League

Drita kërkon kualifikimin

15/07/21 @ 11:30

PSG

Zyrtarisht i PSG-së

Ligue 1

Zyrtarisht i PSG-së

14/07/21 @ 20:42

11-SHET

Formacionet zyrtare: Decic - Drita

Conference League

Formacionet zyrtare: Decic - Drita

15/07/21 @ 19:18

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi

Conference League

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi

15/07/21 @ 18:17

CONFERENCE LEAGUE

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur

Conference League

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur

15/07/21 @ 12:07

CONFERENCE LEAGUE

Drita kërkon kualifikimin

Conference League

Drita kërkon kualifikimin

15/07/21 @ 11:30

CONFERENCE LEAGUE

Të gjitha rezultatet në Conference League

Conference League/FFK Superliga

Të gjitha rezultatet në Conference League

08/07/21 @ 23:43

UEFA CONFERENCE LEAGUE

Llapi mposhtet në Shkup, debuton me humbje

Conference League/FFK Superliga

Llapi mposhtet në Shkup, debuton me humbje

08/07/21 @ 21:58

UEFA CONFERENCE LEAGUE

Drita fiton me përmbysje, drejt Malit të Zi me epërsi

Conference League/FFK Superliga

Drita fiton me përmbysje, drejt Malit të Zi me epërsi

08/07/21 @ 21:47

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Decic

Conference League

Formacionet zyrtare: Drita - Decic

08/07/21 @ 19:08

11-SHET

Formacionet zyrtare: Shkupi - Llapi

Conference League

Formacionet zyrtare: Shkupi - Llapi

08/07/21 @ 18:59

BILETAT

Biletat e ndeshjes Shkupi-Llapi nga nesër në shitje

Conference League

Biletat e ndeshjes Shkupi-Llapi nga nesër në shitje

02/07/21 @ 19:01


 
Të gjitha lajmet nga Conference League