Të gjitha lajmet

ZYRTARIZON ORGANIZATORI

10 gusht: Feronikeli-Milan

10 gusht: Feronikeli-Milan

20 June, 2019 @15:56

Menaxheri i Sports Events në postimin e tij në llogarinë e Facebookut ka bërë të ditur se është zyrtarizuar ndeshja miqësore për datën 10 gusht, ndërmjet Feronikelit dhe Milanit.

Përmes postimit të tij Agron Selimi ka shkruar shkurt, “zyrtarizohet loja në mes të Feronikelit dhe Milanit më 10 gusht 2019.”

OLTION RAPA

Gjilani zyrtarizon mbrojtësin e Luftëtarit

Foto: SCGjilani/fb

20 June, 2019 @15:39

Qendërmbrojtësi i deritashëm i Luftëtarit të Gjirokastrës, Oltion Rapa, është lojtar i ri i Gjilanit. Ekipi bardhekuq nga Gjilani…

ILIR BLAKÇORI

Drita zyrtarizon mbrojtësin e Llapit

20 June, 2019 @14:40

Mbrojtësi i Llapit, Ilir Blakçori, është zyrtarizuar sot si lojtar i ish kampiones së Kosovës, Drita. Ekipi gjilanas që…

FERONIKELI

Ndeshjet e Feronikelit në TV publike

TOPSPORTI/Arkiv/ Erdis Driza

19 June, 2019 @16:38

Duelet e Feronikelit që do të zhvillohen në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve 2019/20, do të transmetohen nga…

SKIFTERAT

Muhamed Useini te Gjilani

Foto: KFGjilani/fb

19 June, 2019 @16:28

Ish reprezentuesi i Maqedonisë Veriore, Muhamed Useini, është lojtar i ri i Gjilanit. Kuqebardhët nga anamorava kanë zyrtarizuar transferimin e…

KRYHET SHORTI

Përcaktohet kundërshtari i Prishtinës për raundin e dytë

Foto: prishtinafc.com

19 June, 2019 @15:28

Prishtina, pas përfundimit të shortit për raundit të dytë kualifikues në Europa Ligë, ka mësuar rivalin e tretë që…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga