Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Ballkani-Dukagjini

11-shet startuese: Ballkani-Dukagjini


22 August, 2021 @16:08

Ballkani do të dalë para tifozëve të vetë në ndeshje ndaj Dukagjinit të rikthyer në elitë. Ndërsa trajneri Bekim Isufi ka rreshtuar këtë 11-she karshi asaj të Armend Dallkut.

BALLKANI: Ljuljanovic; Hoxha, Ar. Thaqi, Jashanica, As. Thaqi; Kuc, Gashi, Gripshi, Korenica, Baftiu; Krasniqi.

DUKAGJINI: Muhaxhiri; Dallku, Shala, Basri, Kuçi; Merlaku, Millaku, Bu. Shabani, Er. Ahmeti, Mulaj; Januzi.


BILBAO - BARCELONA

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Depay shpëton Barçën nga humbja, s’ka minuta për Manaj

22/08/21 @ 00:05

BALLKANI - DUKAGJINI

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

FFK Superliga

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

22/08/21 @ 09:09

SHKËLQIMI I RASHANIT

Super Elbasan Rashani ndal Lyonin

Përfaqësuesja/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Super Elbasan Rashani ndal Lyonin

22/08/21 @ 15:05

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Malisheva-Prishtina

FFK Superliga

11-shet startuese: Malisheva-Prishtina

22/08/21 @ 15:49

TORINO - ATALANTA

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

21/08/21 @ 23:50

MALISHEVA - PRISHTINA

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

FFK Superliga

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

22/08/21 @ 09:00

PAS NDESHJES

Batatina: Duhet të marrim masa

FFK Superliga

Batatina: Duhet të marrim masa

21/08/21 @ 21:05

EMPOLI - LAZIO

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

Serie A

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

21/08/21 @ 23:38

XHIRO 1

Pas xhiros së parë, vetëm një skuadër 3 pikë

FFK Superliga

Pas xhiros së parë, vetëm një skuadër 3 pikë

22/08/21 @ 19:07

BALLKANI - DUKAGJINI

Dukagjini merr pikë në Suharekë, Isufi debuton me barazim

FFK Superliga

Dukagjini merr pikë në Suharekë, Isufi debuton me barazim

22/08/21 @ 19:04

MALISHEVA - PRISHTINA

Malisheva dorëzohet në fund, Bekteshi shpëton kampionin

FFK Superliga

Malisheva dorëzohet në fund, Bekteshi shpëton kampionin

22/08/21 @ 18:55

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Malisheva-Prishtina

FFK Superliga

11-shet startuese: Malisheva-Prishtina

22/08/21 @ 15:49

BALLKANI - DUKAGJINI

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

FFK Superliga

Ballkani e Dukagjini përballen në Suharekë

22/08/21 @ 09:09

MALISHEVA - PRISHTINA

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

FFK Superliga

Dueli historik i Malishevës ndaj kampionit

22/08/21 @ 09:00

PAS NDESHJES

Batatina: Duhet të marrim masa

FFK Superliga

Batatina: Duhet të marrim masa

21/08/21 @ 21:05

PAS NDESHJES

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit

FFK Superliga

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit

21/08/21 @ 20:59

PAS NDESHJES

Lushtaku: Ishim të pa fat

FFK Superliga

Lushtaku: Ishim të pa fat

21/08/21 @ 20:56

PAS NDESHJES

Nuhiu: Besuam dhe fituam!

FFK Superliga

Nuhiu: Besuam dhe fituam!

21/08/21 @ 20:51


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga