Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO 2020

2 përfaqësuese për herë të parë në çerekfinale

2 përfaqësuese për herë të parë në çerekfinale


30 June, 2021 @10:56

Dje u caktuan çiftet çerekfinale në Kampionatin Evropian EURO 2020

8 skuadra do të luftojnë për t’u kualifikuar në gjysmëfinale, derisa në mesin e tyre gjenden 2 përfaqësuese që do të garojnë për herë të parë në këtë fazë.

Zvicra e Ukraina, për herë të parë në histori të tyre do të garojnë në çerekfinale të Kampionatit Evropian.

SKEMA / EURO 2020

Zvicra do të përballet me Spanjën, kurse Ukraina me Anglinë. Çiftet tjera të çerekfinales janë: Belgjika - Italia dhe Republika Çeke - Danimarka.


EURO 2020

Kompletohen çiftet e çerekfinaleve në EURO 2020

Evropiani

Kompletohen çiftet e çerekfinaleve në EURO 2020

30/06/21 @ 00:09

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Suedia - Ukraina

Evropiani

Notat e futbollistëve: Suedia - Ukraina

30/06/21 @ 00:03

SUEDIA - UKRAINA

Ukraina çerekfinalistja e fundit

Evropiani

Ukraina çerekfinalistja e fundit

29/06/21 @ 23:43

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Anglia - Gjermania

Evropiani

Notat e futbollistëve: Anglia - Gjermania

29/06/21 @ 20:29

11-SHET

Formacionet zyrtare: Suedia - Ukraina

Evropiani

Formacionet zyrtare: Suedia - Ukraina

29/06/21 @ 19:57

1/8: ANGLIA - GJERMANIA

Sterling e Kane për fitore, Anglia eliminon Gjermaninë!

Evropiani

Sterling e Kane për fitore, Anglia eliminon Gjermaninë!

29/06/21 @ 19:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Anglia - Gjermania

Evropiani

Formacionet zyrtare: Anglia - Gjermania

29/06/21 @ 16:56

HOLANDA

Frank de Boer largohet pas eliminimit

Evropiani

Frank de Boer largohet pas eliminimit

29/06/21 @ 16:52

EURO 2020

Kompletohen çiftet e çerekfinaleve në EURO 2020

Evropiani

Kompletohen çiftet e çerekfinaleve në EURO 2020

30/06/21 @ 00:09

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Suedia - Ukraina

Evropiani

Notat e futbollistëve: Suedia - Ukraina

30/06/21 @ 00:03

SUEDIA - UKRAINA

Ukraina çerekfinalistja e fundit

Evropiani

Ukraina çerekfinalistja e fundit

29/06/21 @ 23:43

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Anglia - Gjermania

Evropiani

Notat e futbollistëve: Anglia - Gjermania

29/06/21 @ 20:29

11-SHET

Formacionet zyrtare: Suedia - Ukraina

Evropiani

Formacionet zyrtare: Suedia - Ukraina

29/06/21 @ 19:57

1/8: ANGLIA - GJERMANIA

Sterling e Kane për fitore, Anglia eliminon Gjermaninë!

Evropiani

Sterling e Kane për fitore, Anglia eliminon Gjermaninë!

29/06/21 @ 19:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Anglia - Gjermania

Evropiani

Formacionet zyrtare: Anglia - Gjermania

29/06/21 @ 16:56

HOLANDA

Frank de Boer largohet pas eliminimit

Evropiani

Frank de Boer largohet pas eliminimit

29/06/21 @ 16:52

PARA DUELIT TË ORËS 18:00

Anglia-Gjermania, sfida gjigande e 1/8 së finales

Evropiani/Analiza

Anglia-Gjermania, sfida gjigande e 1/8 së finales

29/06/21 @ 13:00

MEDIA TALK

“Humbja e djeshme na kujton se futbolli nuk është si sportet tjera”

Evropiani

“Humbja e djeshme na kujton se futbolli nuk është si sportet tjera”

29/06/21 @ 12:30


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani