Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUQEZINJTË

Aterojnë në Marseille

Foto: FSHF

Aterojnë në Marseille


14 June, 2016 @12:38

Ekspedita kuqezi në këto çaste ka arritur në Marseille, pas udhëtimit që e bëri në mëngjes nga Pierros Guirrec.

FORMACIONI POTENCIAL

Shqipëria ndeshet nesër në mbrëmje me Francën në kuadër të xhiros së dytë në Grupin A.

TAKTIZIMET E DESCHAMPSIT

Ndeshja nis në ora 21, ndërsa sonte pritet që kuqezinjtë të prekin stadiumin “Velodrome” duke e zhvilluar stërvitjen e parë para ndeshjes.


HAJVALIA

Hajvalia me trajner të ri

FFK Superliga/Transfere

Hajvalia me trajner të ri

14/06/16 @ 11:40

COSMOPOLITAN

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

UEFA Euro 2016

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

14/06/16 @ 11:32

MEDIA

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:45

EVERTON

Zyrtarizohet Koeman

Premier League/Transfere

Zyrtarizohet Koeman

14/06/16 @ 10:36

KUQEZINJTË

Nisen për në ‘Velodrome’

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Nisen për në ‘Velodrome’

14/06/16 @ 10:23

E MARTË

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:10

ZBULOHEN

3 transferet e Prishtinës

FFK Superliga/Transfere

3 transferet e Prishtinës

14/06/16 @ 09:04

ABRASHI

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

13/06/16 @ 23:10

LENJANI

I njohim mirë, japim maksimumin

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

I njohim mirë, japim maksimumin

13/06/16 @ 23:03

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja