Të gjitha lajmet

STADIUMI I QYTETIT: GJILAN

Drita-Ferizaji, 11-shet startuese

Drita-Ferizaji, 11-shet startuese

18 August, 2019 @17:07

Trajnerët e skuadrave përkatëse për fillim të stinorit kanë përcaktuar këto 11-she:

Drita: Tofiloski, Limani, Berisha, Gërbeshi, Blakçori, B.Shabani, Vucaj, Emini, Haxhimusa, Gilberto, Xh.Shabani. Kryetrajner: Ardijan Nuhiu

Ferizaj: Blakçori, Jashari, Bardhi, Qerkini, Kuka, E.Shabani, Shaqiri, Dajaku, Karahoda, Gashi, Shala. Kryetrajner: Bekim Isufi.

STADIUMI I QYTETIT

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

18 August, 2019 @17:04

Trajnerët e skuadrave përkatëse për fillim të stinorit kanë përcaktuar këto 11-she: Dukagjini: Neziri, Haliti, Syla, Basriu, Musa, Gava,…

STADIUMI RIZA LUSHTA

Trepça’89 - Gjilani, 11-shet startuese

18 August, 2019 @17:00

Trajnerët e skuadrave përkatëse për fillim të stinorit kanë përcaktuar këto 11-she: Trepça ’89: Beqiri, Asare, Walter, Statovci, Pira,…

FLAMURTARI 1-1 PRISHTINA

Derbi i kryeqytetit, Prishtina pa fitore

17 August, 2019 @19:13

Prishtina në pjesën më të madhe të ndeshjes dominoi, por rastet dhe opcionet për të qëlluar portën e Flamurtarit nuk…

LLAPI 4-1 VUSHTRRIA

Zabinjo përmbys Vushtrrinë, Llapi triumfon

17 August, 2019 @18:59

Kampioni i Ligës së Parë, Vushtrria, e ka nisur pjesën e parë të ndeshjes ndaj Llapit mbarë. Morrën epërsinë me…

FERONIKELI 4-1 DRENICA

Kampioni nis furishëm dhe fiton thellë

17 August, 2019 @18:54

Kampioni aktual i Kosovës, Feronikeli, ka kaluar lehtë pengesën e parë në stinorin e ri. Feronikeli ka mposhtur sot…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga