Të gjitha lajmet

STADIUMI I QYTETIT

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese


18 August, 2019 @17:04

Trajnerët e skuadrave përkatëse për fillim të stinorit kanë përcaktuar këto 11-she:

Dukagjini: Neziri, Haliti, Syla, Basriu, Musa, Gava, Mustafa, Loga, Merlaku, Arifaj, Milicaj. Kryetrajner: Xhengis Rexhepi

Ballkani: Ruxhi, Krasniqi, Bytyqi, Berisha, Sinani, Turku, Baftiu, Kuç, Magani, Topalli, Hoxha. Kryetrajner: Ismet Munishi


STADIUMI RIZA LUSHTA

Trepça’89 - Gjilani, 11-shet startuese

FFK Superliga

Trepça’89 - Gjilani, 11-shet startuese

18/08/19 @ 17:00

FLAMURTARI 1-1 PRISHTINA

Derbi i kryeqytetit, Prishtina pa fitore

FFK Superliga

Derbi i kryeqytetit, Prishtina pa fitore

17/08/19 @ 19:13

LLAPI 4-1 VUSHTRRIA

Zabinjo përmbys Vushtrrinë, Llapi triumfon

FFK Superliga

Zabinjo përmbys Vushtrrinë, Llapi triumfon

17/08/19 @ 18:59

FERONIKELI 4-1 DRENICA

Kampioni nis furishëm dhe fiton thellë

FFK Superliga

Kampioni nis furishëm dhe fiton thellë

17/08/19 @ 18:54

FERONIKELI VS. DRENICA

Feronikeli vs. Drenica, 11-shet startuese

FFK Superliga

Feronikeli vs. Drenica, 11-shet startuese

17/08/19 @ 16:29

LLAPI - VUSHTRRIA

Llapi vs. Vushtrria, 11-shet startuese

FFK Superliga

Llapi vs. Vushtrria, 11-shet startuese

17/08/19 @ 16:14

FLAMURTARI - PRISHTINA

Flamurtari vs. Prishtina, 11-shet startuese

FFK Superliga

Flamurtari vs. Prishtina, 11-shet startuese

17/08/19 @ 16:01

ARSENAL - BURNLEY

Ceballos shkëlqen, Arsenali fiton

Premier League

Ceballos shkëlqen, Arsenali fiton

17/08/19 @ 15:23

TRANSFERE

Ferizaji përmbyll verën me dy transferime të reja

FFK Superliga/Transfere

Ferizaji përmbyll verën me dy transferime të reja

17/08/19 @ 15:01

BILBAO - BARCELONA

Veterani Aduriz me gol akrobatik mposht Barcelonën

La Liga

Veterani Aduriz me gol akrobatik mposht Barcelonën

16/08/19 @ 22:50

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani: Jemi në rrugë të duhur për titull

FFK Superliga

Ramadani: Jemi në rrugë të duhur për titull

06/03/21 @ 18:21

TAHIR BATATINA

Batatina: Loja e Prishtinës nuk i kontribuon futbollit

FFK Superliga

Batatina: Loja e Prishtinës nuk i kontribuon futbollit

06/03/21 @ 18:02

PAS NDESHJES

Sokoli: Ishim konfuz, rezultati na dërgon në luftë për mbijetesë

FFK Superliga

Sokoli: Ishim konfuz, rezultati na dërgon në luftë për mbijetesë

06/03/21 @ 17:08

PAS NDESHJES

Morina: Mundi po jep rezultat

FFK Superliga

Morina: Mundi po jep rezultat

06/03/21 @ 17:02

GJILANI - ARBËRIA

Barazimi i radhës, s’ka fitore në pranverë për Gjilanin!

FFK Superliga

Barazimi i radhës, s’ka fitore në pranverë për Gjilanin!

06/03/21 @ 15:04

PRISHTINA - LLAPI

Pranvera në Prishtinë: 5 ndeshje, 5 fitore!

FFK Superliga

Pranvera në Prishtinë: 5 ndeshje, 5 fitore!

06/03/21 @ 14:58

LIGA E FEMRAVE

13 gola! KFF Mitrovica deklason KFF Lirinë!

FFK Superliga

13 gola! KFF Mitrovica deklason KFF Lirinë!

06/03/21 @ 14:01

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Arbëria

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Gjilani - Arbëria

06/03/21 @ 12:32

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

06/03/21 @ 12:16

PRISHTINA - LLAPI

Llapi sot me fanellat e kuqe

FFK Superliga

Llapi sot me fanellat e kuqe

06/03/21 @ 11:36


Të gjitha lajmet nga FFK Superliga