Të gjitha lajmet

STADIUMI I QYTETIT

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

18 August, 2019 @17:04

Trajnerët e skuadrave përkatëse për fillim të stinorit kanë përcaktuar këto 11-she:

Dukagjini: Neziri, Haliti, Syla, Basriu, Musa, Gava, Mustafa, Loga, Merlaku, Arifaj, Milicaj. Kryetrajner: Xhengis Rexhepi

Ballkani: Ruxhi, Krasniqi, Bytyqi, Berisha, Sinani, Turku, Baftiu, Kuç, Magani, Topalli, Hoxha. Kryetrajner: Ismet Munishi

STADIUMI RIZA LUSHTA

Trepça’89 - Gjilani, 11-shet startuese

18 August, 2019 @17:00

Trajnerët e skuadrave përkatëse për fillim të stinorit kanë përcaktuar këto 11-she: Trepça ’89: Beqiri, Asare, Walter, Statovci, Pira,…

FLAMURTARI 1-1 PRISHTINA

Derbi i kryeqytetit, Prishtina pa fitore

17 August, 2019 @19:13

Prishtina në pjesën më të madhe të ndeshjes dominoi, por rastet dhe opcionet për të qëlluar portën e Flamurtarit nuk…

LLAPI 4-1 VUSHTRRIA

Zabinjo përmbys Vushtrrinë, Llapi triumfon

17 August, 2019 @18:59

Kampioni i Ligës së Parë, Vushtrria, e ka nisur pjesën e parë të ndeshjes ndaj Llapit mbarë. Morrën epërsinë me…

FERONIKELI 4-1 DRENICA

Kampioni nis furishëm dhe fiton thellë

17 August, 2019 @18:54

Kampioni aktual i Kosovës, Feronikeli, ka kaluar lehtë pengesën e parë në stinorin e ri. Feronikeli ka mposhtur sot…

FERONIKELI VS. DRENICA

Feronikeli vs. Drenica, 11-shet startuese

17 August, 2019 @16:29

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Feronikelit dhe Drenicës, të cilat luajnë mes vete në xhiron hapëse të…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga